Wiadomości z Świętochłowic

Za nami niezwykłe Walentynki. W sobotę na OSiR Skałka odbył się Bieg Par

  • Dodano: 2020-02-17 10:15

W ramach Święta Zakochanych w sobotę, 15 lutego br., na świętochłowickiej Skałce odbyła się impreza walentynkowa połączona z Biegiem Par. 

Całe wydarzenie rozpoczęło się na przystani od udekorowania pergoli drewnianymi serduszkami z własnoręcznie napisanymi dedykacjami. Przy przystani, z widokiem na staw Skałka, świętochłowiczanie robili sobie wspólne zdjęcia w ramce z napisem "Zakochaj się w Świętochłowicach".

Natomiast w samo południe wystartował Świętochłowicki Bieg Par, w którym jedynym warunkiem był bieg w dwie osoby - i tak na starcie widzieliśmy zakochanych, ale także mamy z dziećmi, dziadków z wnuczkami czy nawet parę z czworonogiem. Dla wszystkich uczestników przygotowano specjalne medale, które po połączeniu dwóch części tworzyły całość. W biegu uczestniczyło blisko 100 osób.

Imprezę przygotował Urząd Miejski wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Skałka oraz Centrum Kultury Śląskiej. Swoje stanowiska z ciekawymi pamiątkami miało też Centrum Integracji Społecznej oraz MKS Śląsk Świętochłowice. 

Komentarze (3)    dodaj »

  • Makron

    To że się z tym nie afiszują to nie znaczy że się nie kochają. Każdy spędza czas jak chce. Nawet ekipa z Kubiny może być szczęśliwa

  • wafel

    Co robiła "ekipa" z kubiny w Walentynki, oni mają jakieś normalne życie ?

  • Gimbaza

    Różne som kułka zainteresowań

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również