Wiadomości z Świętochłowic

Zabierz psiaka z chorzowskiego schroniska na spacer!

  • Dodano: 2024-03-14 13:15

Wiosna oznacza jedno – czas na spacery! Stowarzyszenie Wszyscy Razem Wszyscy Równi wyszło z podobnego założenia, dlatego już 23 marca odbędzie się wydarzenie „Szczęśliwy spacer z czworonogami”. Każdy z nas będzie mógł zabrać na spacer psiaka ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Spacer ze schroniskowym psiakiem

Wiele psiaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie wciąż czeka na kochający dom. Odskocznią od schroniskowego życia z pewnością będzie dla nich wiosenny spacer z miłośnikami czworonogów. Już niebawem nadarzy się taka okazja – z inicjatywy Stowarzyszenia Wszyscy Razem Wszyscy Równi, w sobotę, 23 marca odbędzie się „Szczęśliwy spacer z czworonogami”. W wydarzeniu mogą brać udział całe rodziny!

Spacer rozpocznie się o 10:20 – wówczas uczestnicy odbiorą z chorzowskiego schroniska pieski, których liczba jest ograniczona. Następnie grupa uda się wyznaczoną trasą na „Skałkę”, gdzie będzie już czekało wiele atrakcji – stoisko z ciepłą herbatą, chlebem ze smalcem i słodkościami, a także z rękodziełem do licytacji. Najmłodszych uczestników będą zabawiały bajkowe postacie. Na „Skałce” odbędzie się również zbiórka darów dla schroniska w postaci karmy, koców i ręczników. 

Każdy z uczestników tego wyjątkowego spaceru otrzyma pamiątkowy button. Organizatorzy mają nadzieję, że któryś z psiaków tego dnia znajdzie swój kochający dom!

Wydarzenie jest objęte patronatem prezydenta miasta Świętochłowice Daniela Begera.

Jak wspierać chorzowskie schronisko?

Jeżeli nie możesz tego dnia zabrać schroniskowego psiaka na spacer, możesz inaczej wesprzeć chorzowskie schronisko. Placówka przyjmuje dary w postaci dobrej jakości karmy, legowisk, koców i zabawek dla psów i kotów. Osoby chcące pomóc mogą także wpłacić darowiznę o dowolnej wysokości na konto schroniska.

Zabierz psiaka z chorzowskiego schroniska na spacer!

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również