Wiadomości z Świętochłowic

Zakupy z narkotykami w skarpecie

  • Dodano: 2021-12-14 06:15, aktualizacja: 2021-12-14 06:27

W ręce mundurowych wpadł mężczyzna z narkotykami. 26-latek zlekceważyli obostrzenia, bowiem nie miał na twarzy maseczki zasłaniającej usta i nos.

W trakcie czynności legitymowania potwierdził swoją tożsamość dokumentem ubrudzonym białym proszkiem. Mimo, że próbował stwarzać pozory, że na sumieniu ma tylko brak maseczki, mundurowi nie dali się zwieźć.

Jak się okazało, świętochłowiczanin ukrywał w skarpecie amfetaminę

Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę policjanci ze Świętochłowic prowadzili kontrolę przestrzegania obostrzeń w jednym ze sklepów na terenie miasta. Podczas sprawdzania obowiązku zasłaniania ust i nosa zauważyli mężczyznę lekceważącego przepisy, bowiem nie posiadał na twarzy maseczki. Stróże prawa postanowili go wylegitymować. Mężczyzną okazał się 26-letnie mieszkaniec Świętochłowic. Uwagę mundurowych przykuł jego dowód osobisty, na którym widoczny był biały proszek. Choć świętochłowiczanin próbował stwarzać pozory, że nie ma nic na sumieniu, doświadczeni policjanci nie dali się jednak zwieść. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna może posiadać przy sobie substancje zabronione, mundurowi przystąpili do jego przeszukania. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że 26-latek ma przy sobie narkotyki, które ukrywał w skarpecie. Policjanci zatrzymali mężczyznę, a następne przewieźli do miejscowej jednostki. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Grozi mu do 3 lat za kratami. Za naruszenie obowiązujących obostrzeń, został ukarany mandatem karnym.

Komentarze (1)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.