Wiadomości z Świętochłowic

Zapraszamy na Mikołajki w Urzędzie Miejskim!

 • Dodano: 2019-12-05 09:00

6 grudnia Urząd Miejski odwiedzi... Mikołaj. Tego dnia wspólnie z nim i jego pomocnikami Urząd Miejski otworzy kącik dziecięcy i zaprosi dzieci na świąteczne warsztaty.

Na najmłodszych czekać będą również upominki

Piątkowy poranek obfitował będzie w moc radości dla najmłodszych świętochłowiczan. Dzieci, które odwiedzą Urząd Miejski jako pierwsze będą mogły przetestować kącik zabaw, który zostanie otwarty właśnie tego dnia, ale też wziąć udział w warsztatach zdobienia pierników oraz stworzyć własne świąteczne kartki. Oczywiście nie zabraknie też spotkania z Mikołajem, który będzie wręczać milusińskim drobne prezenty. Całości dopełni świąteczna sceneria oraz muzyka na żywo. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo dzieci liczba miejsc jest ograniczona, a urzędowe Mikołajki odbywać będą się w czterech turach: 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 12:00-13:00. Na wydarzenie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 32 349 18 26 lub na adres e-mail potwierdzenia@swietochlowice.pl.

Wydarzenie współorganizują Urząd Miejski, Centrum Integracji Społecznej, Centrum Kultury Śląskiej oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach. ZAPRASZAMY!

Zapraszamy na Mikołajki w Urzędzie Miejskim!

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Mikołaj

  No w godzinach jak dzieci są w przedszkolu / szkole :)

 • Karlus

  Ale za ON jest w pracy :)

 • Robo

  Ja dziecku takiej traumy nie zafunduje !!!

 • Matka

  I dobrze .Ucz swoje dziecko nienawisci od niemowlęcia .

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.