Wiadomości z Świętochłowic

Zaprojektuj swoją sylwetkę modową na Industriadę

  • Dodano: 2020-09-03 08:00, aktualizacja: 2020-09-03 06:57

Święto Szlaku Zabytków Techniki rusza już 26 września. W międzyczasie Centrum Kultury Śląskiej zaprasza do udziału w konkursie zorganizowanym w ramach tegorocznej Industriady.

Konkurs „Zaprojektuj swoją sylwetkę modową” skierowany jest do wszystkich osób posiadających zmysł estetyczny  i kreatywne spojrzenie na ubiór.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie, wykonanie i zaprezentowanie na wybiegu sylwetki modowej (suknia, kostium, garnitur, itp. z ewentualnym nakryciem głowy lub biżuterią) z papieru lub materiałów recyklingowych. Prace zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej Industrady – 26 września br. o godz. 17.00 na scenie na terenie Wież KWK Polska w Świętochłowicach.

Konkurs ma charakter otwarty. Mogą wziąć w nim udział także osoby niepełnoletnie, pod warunkiem, że swoją pracę zgłoszą jako dwuosobowy zespół, w którym przynajmniej jedna z osób jest pełnoletnia.

Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości w dziedzinie fashion, rozwijanie świadomości i wrażliwości ekologicznej oraz promowanie obiektu Wieże KWK Polska i innych obiektów Szlaku Zabytków Techniki.

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.