Wiadomości z Świętochłowic

Zaprojektuj swoją sylwetkę modową na Industriadę

  • Dodano: 2020-09-03 08:00, aktualizacja: 2020-09-03 06:57

Święto Szlaku Zabytków Techniki rusza już 26 września. W międzyczasie Centrum Kultury Śląskiej zaprasza do udziału w konkursie zorganizowanym w ramach tegorocznej Industriady.

Konkurs „Zaprojektuj swoją sylwetkę modową” skierowany jest do wszystkich osób posiadających zmysł estetyczny  i kreatywne spojrzenie na ubiór.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie, wykonanie i zaprezentowanie na wybiegu sylwetki modowej (suknia, kostium, garnitur, itp. z ewentualnym nakryciem głowy lub biżuterią) z papieru lub materiałów recyklingowych. Prace zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej Industrady – 26 września br. o godz. 17.00 na scenie na terenie Wież KWK Polska w Świętochłowicach.

Konkurs ma charakter otwarty. Mogą wziąć w nim udział także osoby niepełnoletnie, pod warunkiem, że swoją pracę zgłoszą jako dwuosobowy zespół, w którym przynajmniej jedna z osób jest pełnoletnia.

Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości w dziedzinie fashion, rozwijanie świadomości i wrażliwości ekologicznej oraz promowanie obiektu Wieże KWK Polska i innych obiektów Szlaku Zabytków Techniki.

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również