Wiadomości z Świętochłowic

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym i nakazem doprowadzenia

  • Dodano: 2021-02-23 06:15, aktualizacja: 2021-02-23 06:25

Kryminalni ze Świętochłowic wytropili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca miasta poszukiwanego nakazem doprowadzenia oraz listem gończym.

Świętochłowiczanin został zatrzymany w minionym tygodniu

Zatrzymany trafił już do aresztu, czeka go teraz 9 miesięcy za kratami.

W miniony poniedziałek w godzinach wieczornym śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach zajmujący się poszukiwaniem osób, trafili na trop ukrywającego się przed organami ścigania mieszkańca Świętochłowic skazanego za m.in. dokonanie rozboju. Stróże prawa ustalili, że mężczyzna może ukrywać się w jednej z dzielnic miasta. Kiedy wytypowali mieszkanie, w którym miał przebywać młody mężczyzna, szybko wkroczyli do akcji.

Młody mężczyzna był w mieszkaniu, nie otwierał stróżom prawa drzwi, natomiast to nie zniechęciło świętochłowickich poszukiwaczy, ich spryt i duże doświadczenie szybko doprowadziło do zatrzymania 20-latka. Mężczyzną został doprowadzony do komendy, gdzie po wykonaniu z nim wszystkich niezbędnych czynności,  trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia zatrzymany został przewieziony do aresztu śledczego w Bytomiu, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy.

Prezentowana problematyka jest jasnym i wyraźnym sygnałem dla osób poszukiwanych, że policjanci wykonują swoje obowiązki z zaangażowaniem tak, aby zwykli ludzie mogli czuć się spokojnie i bezpiecznie w swoim mieście.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również