Wiadomości z Świętochłowic

Zdarzenie drogowe z motorowerem. Mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala

  • Dodano: 2023-05-18 06:45, aktualizacja: 2023-05-18 07:04

Kierujący motorowerem przewrócił się, jadąc przez skrzyżowanie, czego efektem było poważnie wyglądające zdarzenie drogowe. Mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala.

Policja apeluje o ostrożność!

We wtorek około godziny 11.30 dyżurny świętochłowickiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu Wojska Polskiego z Hajduki. Na miejsce od razu pojechali mundurowi z drogówki, którzy na miejscu wykonali czynności. Jak ustalili, 72-letni mieszkaniec Świętochłowic, który jechał swoim motorowerem, wjechał na skrzyżowanie od strony ulicy Hajduki w lewo, po czym w połowie manewru poślizgnęło się jedno z kół motoroweru w konsekwencji czego mężczyzna przewrócił się. Całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala.

Policja apeluje o rozsądek na drodze. Jazda na pamięć i niestosowanie się do sygnalizacji drogowej może być efektem podobnych zdarzeń. Aby ich uniknąć, powinniśmy dostatecznie skupić swoją uwagę i bacznie obserwować swoje otoczenie. Pamiętajmy również, że motocykliści są szczególnie narażeni na skutki zdarzeń drogowych.

Google NewsSubskrybuj Swiony.pl z Google News

Komentarze (1)    dodaj »

  • marian56

    co ma do tego jazda na pamięć i niestosowanie się do sygnalizacji drogowej ? motorowerzysta wpadł w poślizg i nie opanował skutera i co tu więcej rozważać ? po prostu policja woli łapać na radar jak jeździć na takie zdarzenia ( za dużo pisania w raporcie )

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również