Wiadomości z Świętochłowic

ZEW promuje się na Festiwalu Zawodowca!

  • Dodano: 2022-05-20 10:15

We wtorek 17 maja br. Zespół Edukacji Wspomagającej uczestniczył w charakterze wystawcy w Festiwalu Zawodowca, który zorganizowany był w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020”.

Za nami Festiwal Zawodowca

“Festiwal Zawodowca” to wydarzenie, podczas którego uczniowie klas 7. i 8. z terenu województwa śląskiego mogli poznać atrakcyjne zawody i szkoły, które w nich kształcą. Każdy z uczniów mógł znaleźć coś dla siebie wśród stanowisk ze szkołami branżowymi i technikami z branży motoryzacyjnej, budowlanej, fryzjerskiej, handlowej, gastronomicznej, lotniczej i innych. Swoje propozycje przedstawił na targach także świętochłowicki ZEW. Festiwal poprowadził znany influencer i ambasador kampanii „Poznaj Moc Zawodowca” – Cyber Marian.

- ZEW jako szkoła branżowa I stopnia oraz szkoła przysposabiająca do pracy godnie reprezentowała Świętochłowice jako jedyna szkoła z naszego miasta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w festiwalu. Mamy nadzieję, że coraz więcej uczniów dowie się o naszej ofercie i w przyszłości z niej skorzysta – mówi Edyta Tomas, Kierownik Szkolenia Praktycznego z Zespołu Edukacji Wspomagającej w Świętochłowicach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również