Wiadomości z Świętochłowic

Zmiany na stanowisku dzielnicowych

  • Dodano: 2021-04-19 08:15, aktualizacja: 2021-04-19 06:39

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach informuje o zmianie dzielnicowego w rejonie nr 2 – Śródmieście Wschód oraz rejonie nr 8 – Chropaczów. Poniżej przypominamy dane kontaktowe dzielnicowych oraz szczegóły obsługiwanych przez nich rejonów miasta.

Informujemy, że od 16 kwietnia br. w Rejonie nr 2 - Śródmieście Wschód funkcję dzielnicowego pełni st. sierż. Łukasz KRAWCZYK, dotychczasowy dzielnicowy rejonu nr 8. Jednocześnie informujemy, że st. sierż. Rafał KAMIŃSKI (dzielnicowy rejonu nr 6) do 31 lipca br. będzie obsługiwał dodatkowo Rejon nr 8 – Chropaczów.

Ze st. sierż. Rafałem KAMIŃSKIM można się skontaktować pod numerem tel. 47 85 443 28 lub tel. kom. 727 032 225 (czynny w godzinach służbowych) oraz poprzez email: dzielnicowy.swietochlowice.8@swietochlowice.ka.policja.gov.pl

Dzielnicowy obsługuje rejon nr 8 tj. Chropaczów, a więc następujące ulice:
Antoniego Czajora, Armii Krajowej, Bohaterów Westerplatte, Dominika Kamionki, Franciszka Lazara, Jana Przybyły, Jordanowska, Kościelna, Konstantego Wolnego, Łagiewnicka od numeru 1 do numeru 51, Łagiewnicka od numeru 52 do numeru 80 (parzyste), Mikołaja Kopernika, Ostatnia, Piękna, Tadeusza Zawadzkiego, Sportowa, Sztygarska, Średnia, Witolda Pieleckiego, Walerego Wróblewskiego, Węglowa, Wiktora Wiechaczka, Wolności, Wrocławska.

Ze st. sierż. Łukaszem KRAWCZYK można się skontaktować pod numerem tel. tel. 47 85 443 22
tel. kom. 727 032 224 (czynny w godzinach służbowych) oraz poprzez email: dzielnicowy.swietochlowice.2@swietochlowice.ka.policja.gov.pl

Dzielnicowy obsługuje rejon nr 2 tj. Śródmieście Wschód, a więc następujące ulice:
Cmentarna, Konstytucji 1997 roku, Katowicka od numeru 24 do numeru 78 (parzyste), Katowicka od numeru 25 do numeru 77 (nieparzyste), Licealna, Matki Polki, Nastolatków, Ogrodowa, Marii Dulcissimy Hoffmann, Polna od numeru 38 do numeru 86 (parzyste), Polna od numeru 45 do numeru 75 (nieparzyste), Strzelców Bytomskich, Szkolna od numeru 2 do numeru 30 (parzyste), Szpitalna, Tunelowa, Wiktora Polaka, Wodna, Wyzwolenia od numeru 53 do numeru 83 (nieparzyste), Wyzwolenia od numeru 38 do numeru 56 (parzyste), Żołnierska.

Zachęcamy do kontaktu z dzielnicowym poprzez m.in. APLIKACJĘ „MOJA KOMENDA” ułatwiającą kontakt z dzielnicowymi. Dzięki bezpłatnej „apce” zainstalowanej na telefonie komórkowym mamy dostęp do informacji o wszystkich obiektach policyjnych dostępnych dla interesantów, a także danych kontaktowych ponad 8 tysięcy dzielnicowych z terenu kraju. Narzędzie zostało przygotowane z myślą o osobach, które kontaktują się z Policją w sytuacjach innych, niż te bezpośrednio zagrażające życiu lub zdrowiu.

Na stronie internetowej świętochłowickiej Policji w zakładce Informacje/Twój dzielnicowy znajdziesz inne metody kontaktu z Twoim dzielnicowym.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który większą część swojej służby spędza w obchodzie rejonu służbowego. To policjant będący swoistym łącznikiem Policji ze społeczeństwem, dlatego też jego zaangażowanie w służbę i wykonywanie policyjnej misji jest bardzo ważne.

Życzymy nowym dzielnicowym jak najlepszych relacji ze społecznością Świętochłowic.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również