Wiadomości z Świętochłowic

Znęcał się nad swoją partnerką, teraz nie może się do niej zbliżać

  • Dodano: 2020-09-14 08:00, aktualizacja: 2020-09-14 07:03

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali 25-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna od blisko roku znęcał się nad swoją partnerką.

Po kolejne awanturze trafił do policyjnego aresztu.

Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem

Świętochłowiczanin ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, musi również opuścić mieszkanie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W połowie minionego tygodnia do dyżurnego świętochłowickiej policji wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który pobił swoją partnerką. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani policjanci z miejscowej komendy. Jak ustalili, 25-letni mieszkaniec miasta w trakcie awantury ze swoją partnerką wyzywał ją i zagroził jej śmiercią. Ponadto mężczyzna użył wobec kobiety przemocy fizycznej, poszarpał ją i uderzył. Roztrzęsiona kobieta, poinformowała mundurowych, że jej partner od blisko roku znęca się nad nią psychicznie i fizycznie. Stróże prawa zatrzymali agresora, który trafił do policyjnego aresztu. W piątek świętochłowiczanin usłyszał zarzut. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem oraz nakazał mu opuszczenie mieszkania. „Domowy oprawca” ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

ZOBACZ NAGRANIE

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również