Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Zraniła swojego partnera nożem. Dozór policji i zakaz zbliżania się dla 42-latki

  • Dodano: 2020-06-02 06:45, aktualizacja: 2020-06-02 07:14

Dozór policji, połączony z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym, zastosował prokurator wobec agresywnej 42-latki. Kobieta podczas kłótni zraniła swojego partnera kuchennym nożem. W chwili zatrzymania mieszkanka Świętochłowic miała blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Za przestępstwo, którego się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 5 lata
 

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Tam zastali zgłaszającą i jej partnera. Mężczyzna miał rany cięte na przedramieniu oraz klatce piersiowej. Na początku twierdził, że został napadnięty, jednak szybko na jaw wyszedł prawdziwy przebieg wydarzeń. Okazało się bowiem, że to jego 42-letnia partnerka w trakcie awantury z pokrzywdzonym zadała mu rany kuchennym nożem. Stróże prawa niezwłocznie udzielili pokrzywdzonemu pomocy medycznej. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego przewiozła 39-latka do szpitala celem dalszych badań. Stróże prawa zatrzymali partnerkę mężczyzny i przewieźli do miejscowej komendy. Od kobiety czuć było woń alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało w jej organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Kobieta została osadzona w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 42-latka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowana z pokrzywdzonym. Za przestępstwo, którego się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 5 lata. O dalszym losie agresorki zdecyduje wkrótce sąd.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • JESSICA

    No napewno byla z lipin ha ha

  • Że świon

    Ognista kobieta

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.