Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Atlas Poland - oferta i kontakt

  • Dodano: 2019-10-29 15:15, aktualizacja: 2020-06-02 08:59

Atlas Poland, to firma o ugruntowanej pozycji, znajdująca się na polskim rynku od 15 lat. Przez ten czas nie tylko nabyła ogromne doświadczenie w dziedzinie właściwego doboru i kompleksowej obsługi maszyn technicznych, ale także wyszła na przeciw swoim klientom, oferując swoje usługi w internecie. W czasach, kiedy głównym mottem młodego pokolenia jest sentencja o tym, że ten kogo nie ma w internecie nie istnieje, trzeba zaoferować swoje usługi w sieci, zwłaszcza, jeśli są tak dobrej jakości. Stawiamy na komunikację z klientem i możliwość oferowania swoich usług klientom z całej Polski. Wiemy, że w całym procesie wynajmu czy kupna maszyn roboczych potrzebne jest fachowe wsparcie specjalistów, znających branżę i mogących dać swoim klientom radę opartą wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobywają podczas pracy w firmie Atlas Poland. 

Jakie usługi oferuje firma Atlas Poland? 

Firma Atlas Poland od lat zajmuje się pomocą w doborze oraz wypożyczaniem maszyn firmy ATLAS, WEYCOR oraz SANY takich, jak kompaktory, rozdrabniacze, koparki, strzępiarki, maszyny przeładunkowe oraz koparki drogowe. Wykwalifikowani pracownicy Atlas Poland pomagają swoim klientom dobrać odpowiednią do ich pracy maszynę, a w razie potrzeby, także jej obsługę. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że nasz usługi są kompleksowe, ponieważ pomagamy klientom przejść przez cały proces współpracy z naszymi urządzeniami, zapewniając fachowość na każdym jego etapie. Wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest jakość nie tylko urządzeń, ale także współpracy. My stawiamy w niej na lojalność, wzajemny szacunek do siebie i swojej pracy oraz uczciwość. Dzięki temu już od 15 lat firma zyskuje zadowolonych klientów, którzy regularnie do nas wracają zadowoleni z usługi oraz, co dla nas ogromnie ważne, z obsługi. 

Dodatkowo firma Atlas Poland oferuje swoim klientom także świetnie prosperujący serwis. W razie jakichkolwiek awarii nasi klienci mogą się zgłosić do renomowanych serwisów, którzy dokonają koniecznych napraw już w ciągu 24 godzin. Jeśli zajdzie potrzeba wymiany którejkolwiek z części urządzenia, to zostanie ona jak najszybciej sprowadzona z naszego głównego magazynu tak, aby Twoja maszyna mogła wrócić do pracy, kiedy tylko będzie to możliwe. Dodatkowym ułatwieniem, jakie oferujemy swoim klientom jest możliwość wysyłania zgłoszeń serwisowych online - dzięki temu cała sprawa jest dla naszych klientów, jak najmniej kłopotliwa.

Współpracujemy z partnerami najwyżej klasy. Marki takie jak TEREX, który zaopatruje naszą firmę w wozidła przegubowe oraz posiada aż 60-letnie doświadczenie, SMP - firma, która zajmuje się opracowywaniem jak najnowocześniejszych rozwiązań technicznych w naszych maszynach , LABOUNTY zapewnia najwyższej klasy sprzęty hydrauliczne, SANY - to światowej klasy firma od maszyn budowlanych, górniczych oraz portowych, KINSHOFER - to w dużym skrócie silniki obrotowe i mechanizmy obrotowe,  TANA - specjaliści od odpadów stałych , WEYCOR - lider ładowarek kołowych w całej Europie, ATLAS KOMPAKT - nowoczesne i wydajne mikrokoparki gąsienicowe  oraz ATLAS GMBH - zajmujący się maszynami kolejowymi i przeładunkowymi. Wo właśnie współpraca z tymi producentami sprawia, że wszystko, co jest przez nas wspólnie zrealizowane ma jakość, klasę i jest użyteczne, bo przecież o to chodzi w przypadku maszyn technicznych i właśnie tego oczekują nasi klienci kupując bądź wypożyczając od naszej firmy sprzęt. 

Od lat zajmujemy się także sprzedażą części zamiennych do maszyn, oferowanych przez naszą firmę. Sprowadzamy je, dbając o to, by ich jakość pokrywała się z naszą misją, jaką jest oferowanie klientom maszyn nie po to, aby na nich zarobić, ale po to, by mogły im służyć przez lata, pomagając im zbudować równie rozwiniętą markę, jak marka Atlas Poland. 

Nasza firma wychodzi także ze swoimi produktami do klientów, uczestnicząc w różnego rodzaju targach, na których z dumą prezentujemy nasze produkty oraz pokazujemy ich możliwości. Dzięki temu każdy może na żywo zapoznać się z naszym asortymentem, upewnić się co do jego jakości i podjąć ostateczną decyzję, która z czasem przełoży się na komfort pracy i samozadowolenie. Dodatkowo każdy z uczestników np. Eroboczego Show Atlas Poland może sam przetestować maszyny. To jak jazda próbna tyle, że na czymś o wiele większym i mogącym zdziałać więcej niż klasyczny samochód. 

Na wydarzeniu, jakim jest Erobocze Show Atlas Poland oferujemy naszym gościom szeroki wachlarz rozrywek. W tym roku udało nam się zorganizować pierwszy w Polsce konkurs o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych 2019 r, w którym mógł wziąć udział każdy, kto posiada licencję operatora koparki oraz koparkoładowarki, ponieważ stawiamy na rozwój, ale także na bezpieczeństwo. 

Nasi goście mogli także obejrzeć dynamiczny pokaz pracy naszych maszyn, najnowsze kolekcje maszyn roboczych z całego świata, posłuchać prelekcji prawnika odnośnie leasingu, ubezpieczenia oraz odpowiedzialności w pracy. Odbyły się także konkursy dla uczestników wydarzenia oraz prelekcje odnośnie tego, co aktualnie dzieje się w branży. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i w kilka chwil zorientować się, jak obecnie wygląda świat motoryzacji w nieco bardziej technicznych kręgach. 

Co ważne - wstęp na tego rodzaju show jest darmowy. Wychodzimy z założenia, że możliwość zaprezentowania swoich usług zarówno na show, jak i w sieci jest dla nas tym, czym chcielibyśmy się dzielić z naszymi klientami. Jakość broni się sama, w związku z tym nie uważamy, aby istniała konieczność pobierania opłat za organizację imprezy, z której sami czerpiemy mnóstwo pozytywnej energii, wiedzy i nabywamy kolejne doświadczenie. Relację z wydarzenia można obejrzeć na naszej stronie internetowej, gdzie została ona nie tylko szczegółowo opisana, ale znajdują się tam także zdjęcia z tego wydarzenia, które chociaż częściowo oddają jego atmosferę. 

Jak możemy skontaktować się z firmą Atlas Poland? 

Obecnie kontakt jest bardzo ułatwiony dzięki sprawnemu funkcjonowaniu naszej strony internetowej - https://www.atlas-poland.pl/. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z asortymentem, jaki posiadamy. Znajdują się na niej zdjęcia naszych maszyn wraz z dokładną specyfikacją, dzięki czemu możemy bliżej zapoznać się z maszynami, nie musząc od razu decydować się na przyjazd do naszego głównego magazynu. Na naszej stronie internetowej istnieje także  możliwość wypełnienia formularza kontaktowego, po którym z pewnością nasi konsultanci się do Państwa odezwą i pomogą w zrealizowaniu konkretnych zdań.  Dodatkowo możemy samodzielnie  skontaktować się z firmą Atlas Poland telefonicznie pod numerem +48 58 736 20 63, posiadamy także sprawnie obsługiwaną skrzynkę meilową - info@atlas-poland.pl. Oprócz tego zapraszamy także do naszej głównej siedziby, która znajduje się w Rumi na ul. Towarowej 31. W każdym z punktów kontaktowych zapewniamy kompleksową i sprawną obsługę. Dodatkowo na naszej stronie internetowej znajduje się lista numerów telefonów, pod które możemy dzwonić chcąc zrealizować konkretną sprawę.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.