Wiadomości z Świętochłowic

Jak wybrać najlepszą pożyczkę online?

  • Dodano: 2020-09-23 08:30, aktualizacja: 2020-09-23 08:35

Chciałbyś zdobyć dodatkowe środki na dowolny cel – np. naprawę auta, zakup sprzętu RTV/AGD lub po prostu na spełnienie marzenia? Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą pożyczkę przez internet i otrzymać środki na swoje konto nawet w kwadrans. Sprawdź szczegóły!

W internecie znajdziesz mnóstwo ofert szybkich pożyczek online. Nie wiesz, jakie parametry wziąć pod uwagę, by wybrać ofertę, z której będziesz zadowolony? Sprawdź, jak wybrać najlepszą pożyczkę przez internet!

Zwróć uwagę na koszty pożyczki

Firmy pożyczkowe ustalają opłaty związane z wzięciem finansowania. Oprócz odsetek i prowizji za udzielenie, możesz się spotkać z całym szeregiem opłat dodatkowych – opłatami administracyjnymi, za uruchomienie pożyczki, obsługę wniosku czy dodatkowe prowizje. Zwróć więc uwagę na to, by koszty były jak najniższe. Zasada jest jedna – im dłuższy okres spłaty wybierzesz, tym koszty finansowania będą wyższe. Warto jednak wybrać taką ratę miesięczną, którą będziesz w stanie co miesiąc spłacać.

Sprawdź, czy dana firma pożyczkowa jest wiarygodna

Niestety, na rynku funkcjonują firmy pożyczkowe, które działają nieuczciwie w stosunku do swoich klientów. Warto więc sprawdzić, czy firma posiada wiarygodne dane kontaktowe, figuruje w rejestrze pożyczkodawców i działa zgodnie z obowiązującymi zasadami. Jeśli chcesz wybrać mądrze, skorzystaj z serwisu, który zrzesza wiarygodne firmy pożyczkowe. Przykładem jest serwis Udzielamy.pl, gdzie znajdziesz tylko oferty od zaufanych firm pozabankowych. Wystarczy, że złożysz jeden wniosek pożyczkowy, by otrzymać propozycje finansowania od kilku pożyczkodawców! Cały proces wnioskowania oraz otrzymania środków odbywa się przez internet, co jest sporym udogodnieniem. Do złożenia wniosku potrzebny jest dowód osobisty, aktywny numer telefonu, adres e-mail oraz konto bankowe, z którego należy wykonać przelew weryfikacyjny w celu potwierdzenia tożsamości.
 

Skorzystaj z rankingów pożyczek online


Jeśli chcesz porównać oferty firm pozabankowych na własną rękę, z pomocą przychodzi ranking pożyczek ratalnych online. Znajdziesz w nim zestawienie aktualnych ofert od kilku pożyczkodawców, co pozwoli Ci wybrać najtańszą ofertę. O każdy z tych produktów możesz oczywiście wnioskować, nie wychodząc z domu! Taki ranking umożliwi Ci wybór produktu, który odpowiada Twoim potrzebom. Nie musisz studiować regulaminów i tabel opłat widocznych na stronach pożyczkodawców – wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Czy już wiesz, jak wybrać najtańszą pożyczkę przez internet

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.