Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Jak wygląda dom marzeń - poznaj projekty studia Mono

  • Dodano: 2020-03-30 07:15, aktualizacja: 2020-03-30 07:29

Każdy marzy o „jakimś” domu, ma jego wykreowany obraz, który być może się zmienia, ale jest wsparty wciąż na tych samych fundamentach. Urzeczywistnienie planów, istniejących póki co tylko w wyobraźni jest bez odpowiednich narzędzi i wiedzy trudne. Jak wygląda Twój dom marzeń? Na pewno mógłbyś o nim długo opowiadać, przemierzając jego korytarze i odwiedzając kolejne pomieszczenia. Takie historie są przemieniane w rzeczywistość w studio MONO.

Komfortowo, w rytmie codziennego życia

Projekty studia MONO opracowywane są przez doświadczonych architektów i designerów, którzy nie tylko wykorzystują swoje doświadczenie, ale również umiejętności wsłuchiwania się w prawdziwe potrzeby człowieka. Projekt powstaje w oparciu o bardzo dokładną analizę codzienności osób, które mają mieszkać w wykańczanym domu. Uwzględnia się zarówno liczbę mieszkańców, jak też ich pracę, ilość czasu, jaką spędzają w domu i poza nim, plany na przyszłość, nawyki i przyzwyczajenia, a także dotychczasowe braki, luki, które miałoby wypełnić ich nowe wnętrze. Projektanci traktują dom jako integralny element życia jego mieszkańców. Nie może przyspieszać on, ani spowalniać ich codzienności.

Projekty studia MONO w stylu, który Ci w duszy gra

Podobnie, jak ubrania, które nosisz, tak też meble, kolory i dodatki, są elementami, składającymi się na Twój indywidualny styl. W aranżacji wnętrz wyróżnić możemy m.in. styl skandynawski, industrialny, nowoczesny, klasyczny i glamour. Każdy z nich ma swoje cechy, które nie muszą w całości pasować do Twoich upodobań i preferencji. Projekty studia MONO udowadniają, że możliwe jest stworzenie czegoś zupełnie nowego, czerpiąc inspirację z wielu obszarów, składając poszczególne elementy w jedną całość. Przecież możesz cenić sobie minimalizm i prostotę nowoczesności, jednocześnie doceniając dary Matki Natury, mocno zaznaczające swoją obecność w stylu skandynawskim.

Unikalnie, na miarę Twojej wyjątkowości

Projekty studia MONO są zawsze indywidualne, tworzone na potrzeby konkretnych klientów. Jest to pewnego rodzaju przejaw szacunku do wyjątkowości drugiego człowieka. Mamy wrodzoną potrzebę bycia indywidualistami, co bardziej okazujemy na zewnątrz lub skrywamy w środku, obawiając się oceny ze strony świata. Zadaniem projektantów jest odkryć w klientach to, co czyni ich nietypowymi i wykorzystać to jako punkt odniesienia przy tworzeniu zupełnie nowego, wcześniej nierealizowanego projektu.

Taki jest właśnie dom marzeń – stwarzający najlepsze warunku do codziennej egzystencji, ubrany w kolory i wyposażony w meble i dodatki, tworzące spójną, ale zupełnie nową odsłonę designu, a także wyjątkowy, o niepowtarzalnym charakterze. Zapoznaj się z projektami studia MONO, które są spełnieniem marzeń wielu ludzi, często realizacją ich najbardziej skrywanych pragnień. Przecież każdy z nas ma tak naprawdę jeden główny cel w życiu – być szczęśliwym, a na jego powodzenie składa się m.in. najbliższe nam otoczenie.

Sprawdź ofertę biura projektowego mono

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.