Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Karnisze - jakie modele wybierać do naszego mieszkania?

  • Dodano: 2020-02-13 07:00, aktualizacja: 2020-02-13 07:14

Rolety są obecnie bardzo powszechnym rozwiązaniem przy aranżacji nowoczesnych wnętrz, lecz coraz większa ilość osób zaczyna doceniać zalety tradycyjnych karniszy.

Nadają one pomieszczeniom wyjątkowego stylu i charakteru, a nowoczesne modele karniszy, które obecne są teraz na rynku, pozwalają dobrać je nawet do minimalistycznego stylu, takiego jak styl skandynawski, nowoczesny, czy industrialny. Jakie modele karniszy są obecnie najpopularniejsze i czym kierować się podczas ich wyboru?

Dopasuj karnisze do stylu, który panuje w danym wnętrzu

Moda na minimalizm zdominowała dzisiejszą aranżację wnętrz. Styl skandynawski, czy nowoczesny cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego dobierając karnisze do wnętrz urządzonych w takim stylu, należy pamiętać o zachowaniu minimalistycznej formy.

Do tego rodzaju wnętrz najbardziej pasować będą karnisze w formie prostych drążków, które montowane są do ściany za pomocą wsporników, które doskonale pasują do głównych elementów. W zależności od tego, czy chcemy same zasłony, czy zasłony razem z firankami, zamontować możemy karnisze podwójne, lub pojedyncze. Do minimalistycznych wnętrz idealnie pasować będą karnisze zakończone gładkim walcem i wykończone na wysoki połysk. Dobierając rodzaj karniszy do danego pomieszczenia, musimy pamiętać o tym, że duże pomieszczenia potrzebują szerszych i bardziej masywnych karniszy.
 

Szyk i elegancja, czyli efektowne modele karniszy


Jeśli chcemy dodać naszym pomieszczeniom stylu i elegancji, to powinniśmy postawić na karnisze z serii Neo Prestige od firmy Karnix. Charakteryzują się one bardzo ciekawym i eleganckim wykończeniem, które łączy w sobie drewno i metal. Karnisze te skutecznie podkreślają styl danego pomieszczenia i dodają mu szyku i elegancji. Sprawdzą się one w praktycznie każdej aranżacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o karniszach z serii Neo Prestige i sprawdzić jakie modele idealnie pasować będą do Twoich wnętrz, koniecznie odwiedź stronę renomowanego producenta karniszy, firmy Karnix - https://www.karnix.pl/linia-neo.html

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.