Wiadomości z Świętochłowic

Naprawa sprzętu AGD w Będzinie. Nowe standardy obsługi klienta

  • Dodano: 2020-10-26 11:00

Sprzęt AGD stał się nieodzownym elementem naszego życia. Trudno wyobrazić sobie przygotowywanie obiadu, pranie lub długotrwałe przechowywanie posiłków, bez nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego. W związku z tym, że i one lubią się psuć. warto poszukać serwisanta, który zrealizuje usługę naprawy w najbardziej dogodny dla klienta sposób.

Fix AGD - najlepsi fachowcy na Śląsku

Nasza firma to profesjonalny podmiot usługowy, który specjalizuje się w naprawie artykułów i urządzeń gospodarstwa domowego. My naprawimy dosłownie wszystko - począwszy od zmywarki, pralki, a na suszarce do ubrań kończąc.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w regionie woj. śląskiego. Nasz personel oferujący kompleksowy serwis AGD w Będzinie, działa już od wielu lat, stale wzbogacając swoją wiedzę i posiadane kwalifikacje. Prowadzona przez nas firma, zrealizuje usługę naprawy sprzętu AGD najszybciej jak się da i za najniższą, możliwą cenę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji - https://fixagd.pl/naprawa-sprzetu-agd/bedzin/!

Przegląd i wycena sprzętu AGD

Każdy, nawet najlepszy sprzęt AGD, ma prawo się zepsuć. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele: niewłaściwa eksploatacja, błąd w projekcie i w konstrukcji urządzenia, a nawet czynniki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu. Mamy świadomość, że nabywane przez Państwa urządzenia, miały służyć przez długie lata.

Wiemy też, że już na etapie diagnozy problemu, chcą mieć Państwo pewność, co do kosztów ewentualnej naprawy. Dlatego nasz zespół zawsze dokonuje analizy stanu technicznego uszkodzonego urządzenia. Dzięki temu możemy precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie: "ile to wszystko będzie kosztować?".

Jak naprawiamy AGD?

Nasz serwis AGD Będzin pracuje tak, by jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta. W razie awarii sprzętu AGD, wystarczy skontaktować się z nami, a my przekierujemy rozmowę do specjalisty, który ma największe doświadczenie w tym temacie. Dzięki temu już na wstępie, będzie on mógł przygotować odpowiednie narzędzia, które pomogą mu w diagnozie i w - ewentualnej - naprawie w miejscu zamieszkania klienta.

Oczywiście nie zapominamy o dokładnej wycenie realizowanych przez nas usług. Dzięki niej stajemy się wiarygodni w oczach naszych klientów, którzy mogą podjąć decyzję nt. sensu realizacji dalszych napraw. Jeśli usterki nie będzie można naprawić na miejscu, a Klient wyrazi taką zgodę, to sprzęt zostanie jak najszybciej przewieziony do naszego profesjonalnego warsztatu.

Nasze atuty, to:

  • rzetelność i terminowość w realizacji zleceń,
  • pełen profesjonalizm, również w zakresie analizy kosztowej usterki,
  • kwalifikacje i doświadczenie, niezbędne w skutecznej naprawie,
  • duży potencjał, wynikający z bogatego doświadczenia i rozbudowanego zaplecza technicznego,
  • możliwość dojazdu w wybrane przez klienta miejsce,
  • najwyższe standardy napraw i związanych z nimi usług (np. transport do warsztatu),
  • niska cena realizowanych usług, wynikająca z innowacyjnego modelu prowadzenia działalności gospodarczej.

Podsumowując, nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą sprzętu AGD, Nasze usługi obejmują urządzenia wszystkich marek i to niezależnie od roku produkcji.

Zobacz także: https://tromil.pl/serwis-agd-bedzin/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.