Wiadomości z Świętochłowic

Odkryj swój wózek wielofunkcyjny

  • Dodano: 2019-06-28 14:45

Baby Jogger City Mini Elite - to ulepszony wózek z rodziny Baby Jogger, który swym oryginalnym wyglądem przyciąga uwagę. Jest to wózek wielofunkcyjny, trójkołowy, który łatwo i przyjemnie się obsługuje.

            Wózek głęboki i spacerówka

Wózek City Elite to idealny wózek już od urodzenia, to dwie wersje jednego wózka. Posiada stelaż, do którego można dopasować gondolę Baby Jogger i fotelik samochodowy przeznaczony dla noworodków. Do wpięcia gondoli oraz fotelika wymagane są odpowiednie adaptery, które są kompatybilne z wieloma fotelikami samochodowymi, które są obecnie dostępne na rynku. Wózek, z którego można w pełni korzystać podczas podróży samochodem, spełni oczekiwania tych rodziców, którzy cenią sobie swój czas oraz wygodę maluszka i swoją. Kiedy dziecko zaśnie w foteliku podczas jazdy samochodem, na koniec podróży nie trzeba specjalnie budzić malucha, ale wygodnie przenieść do stelaża Baby Jogger.

Baby Jogger Elite, stworzony został dla najbardziej wymagających rodziców, to wózek klasy biznes. Jest on nowoczesny i komfortowy w korzystaniu, spełni każdą potrzebę malucha i rodzica. Wózek wyposażony jest w wygodne, przestronne siedzisko, które maluch siedząc z pewnością pokocha. Jest ono na tyle szerokie, by nie blokowało dość częstych ruchów dziecka podczas jazdy. Oparcie siedziska jest usztywnione, dzięki czemu dziecko będzie mogło komfortowo się czuć podczas jazdy. Oparcie to jest również regulowane, można je ustawić nawet do płaskiej, leżącej pozycji. Podczas upałów wentylacja siedziska z pewnością się przyda. Regulowany podnóżek w wózku dopasuje wysokość nóżek, co jest szczególnie ważne podczas drzemki malucha. Regulacja rączki okaże się również niezwykle przydatna, szczególnie, gdy trzeba dopasować ją do osoby prowadzącej wózek.

Wygodne oraz stabilne koła

Koła Baby Jogger są większe niż w innych spotykanych wózkach, ich średnica wynosi 30,5 cm, wózek idealnie więc spisze się po różnorodnym terenie. Koła te łatwo się demontuje, są one mocne i wiecznie pompowane. Wózek Baby Jogger City Elite jest wózkiem trzykołowym i amortyzowanym na przednim, dużym kole, które dodatkowo można oczywiście zablokować.

Wózek Baby Jogger City Elite posiada oryginalny i niepowtarzalny system składania polegający na pociągnięciu paska wózka, który znajduje się po stronie bocznej wózka. Tak łatwo złożony wózek może się bez problemów zmieścić w bagażniku każdego większego samochodu. Kiedy brakuje miejsca w mieszkaniu lub domu, wózek można przechowywać za drzwiami pokoju lub za szafą.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.