Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Ranking pożyczek online. Jak wnioskować o pożyczkę przez internet?

  • Dodano: 2020-07-14 08:00, aktualizacja: 2020-07-17 10:18

Potrzebujesz dodatkowych środków, ale nie wiesz, jak skorzystać z pożyczki internetowej? To naprawdę proste! Sprawdź, jak wnioskować o pożyczkę przez internet i jak wybrać odpowiednią ofertę.

Szybkie pożyczki przez internet to świetne rozwiązanie, gdy potrzebujesz dodatkowych środków. Wypłata finansowania odbywa się nawet w kilka minut po wydaniu pozytywnej decyzji przez firmę pożyczkową, dzięki czemu środki mogą się znaleźć na Twoim koncie błyskawicznie! Sprawdź, jak wnioskować o pożyczkę przez internet!

Po pierwsze, wybierz odpowiedni produkt

Pierwszym krokiem w wyborze odpowiedniej pożyczki jest dokładne określenie jej warunków. Przemyśl, jaka kwota jest Ci potrzebna oraz w jakim terminie jesteś w stanie oddać pożyczone środki. Możesz wybrać tzw. chwilówkę, czyli ofertę pożyczki na kwotę od kilkuset do kilku tysięcy złotych z jednorazową spłatą, która zwykle ma miejsce po 30 dniach od dnia wypłaty zobowiązania. Kolejną opcją jest pożyczka ratalna, która udzielana jest na wyższe kwoty – do kilkudziesięciu tysięcy złotych, a okres spłaty wynosi nawet kilka lat.

O każdą z tych pożyczek możesz wnioskować online, bez wychodzenia z domu. Zestawienie najlepszych ofert sprawdzisz w rankingu pożyczek przez internet.

Po drugie, porównaj oferty różnych firm pożyczkowych

Kluczem do sukcesu jest porównanie ofert kilku lub nawet kilkunastu pożyczkodawców. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Z pomocą przychodzi porównywarka chwilówek online, w której znajdziesz propozycje finansowania z różnych firm. Wybierz kwotę i okres spłaty zobowiązania, a w zamian otrzymasz zestawienie najlepszych produktów z uwzględnieniem kosztów pożyczki. Porównywarka pożyczek ratalnych będzie zaś pomocna, jeśli szukasz oferty na wyższą kwotę. Wszelkie pozycje w porównywarce zawierają wysokość miesięcznej raty, koszt prowizji oraz odsetek, dzięki czemu szybko porównasz, która z nich jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

Po trzecie, złóż wniosek pożyczkowy

Do złożenia wniosku niezbędny będzie ważny dowód osobisty. Poza tym wymagany jest również aktywny adres e-mail, numer telefonu oraz konto osobiste w jednym z banków działających w Polsce. Następnie należy wykonać kilka prostych kroków, o których piszemy poniżej.

  1. Wybierz ofertę pożyczki, np. korzystając z porównywarki ofert

  2. Wybierz kwotę oraz okres spłaty zobowiązania

  3. Uzupełnij wniosek pożyczkowy: wpisz swoje dane osobowe, adresowe, kontaktowe oraz numer konta, na które ma zostać wypłacone zobowiązanie

  4. Potwierdź dane wpisane we wniosku, np. wykonując przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę 1 gr lub 1 zł

  5. Poczekaj na odpowiedź pożyczkodawcy

  6. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej, środki znajdą się na Twoim koncie osobistym

  7. Gotowe! Możesz spożytkować pożyczone środki na dowolny cel

Ważne jest, byś pożyczył tyle, ile potrzebujesz. Nie pożyczaj środków z nadwyżką, ponieważ wszystko będziesz musiał oddać w wyznaczonym terminie wraz z odsetkami i kosztami dodatkowymi, m.in. prowizją czy opłatami administracyjnymi.

Jak widzisz, wnioskowanie o pożyczkę przez internet jest dziecinnie proste. Wystarczy, że masz dostęp do internetu oraz kilka wolnych minut, które przeznaczysz na uzupełnienie formularza. Oferty możesz w prosty i szybki sposób porównać, korzystając z porównywarek pożyczek online!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.