Wiadomości z Świętochłowic

Rewolucyjny aparat na zęby Invisalign - niewidoczny i bezbolesny!

  • Dodano: 2020-01-03 12:45

Invisalign jest aparatem, który zmienił oblicze ortodoncji. Nie dość, że jest praktycznie niewyczuwalny w ustach, to jeszcze w ogóle go nie widać! Invisalign, w pzeciwieństwie do klasycznego aparatu, zapewnia wyższy poziom komfortu życia. Śmiało można powiedzieć, że pozwala zapomnieć o tym, że jest się w trakcie leczenia ortodontycznego.

Komfort jedzenia

Posiadanie aparatu nakładkowego tak naprawdę nie przeszkadza w niczym. Jeżeli kiedykolwiek miałeś do czynienia z aparatem stałym, to wiesz, jak uciążliwe mogą stać się codzienne czynności, takie jak spożywanie posiłku. Ostrożne jedzenie, unikanie kłopotliwych potraw, czyszczenie aparatu z resztek jedzenia nawet kilka razy dziennie — nie brzmi zachęcająco, prawda? A teraz wyobraź sobie, że przed posiłkiem ściągasz aparat, odkładasz go na bok i spokojnie spożywasz posiłek, a następnie myjesz zęby i ponownie nakładasz go na zęby. Brzmi jak marzenie? Invisalign Katowice sprawia, że można jeść, kiedy się chce i co chce — zawsze i wszędzie!

Uśmiech na pierwszym planie

Czeka Cię ważne spotkanie biznesowe, randka, czy uroczystość rodzinna i chcesz się odpowiednio prezentować? W takich sytuacjach to właśnie uśmiech odgrywa najważniejszą rolę. Dzięki Invisalign możesz zapomnieć o tym, że nosisz aparat i czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Invisalign jest bezbarwny i estetyczny, co zdecydowanie przypadnie Ci do gustu, jeśli lubisz eksponować swój piękny uśmiech.

Sprawny przebieg leczenia

Jak powszechnie wiadomo, leczenie uzębienia aparatem stałym wymaga ciągłej kontroli lekarza oraz wprowadzania zmian w toku leczenia, które często wynikają z braku precyzji modeli wykonanych z gipsu. Właśnie dlatego leczenie wady zgryzu przy pomocy klasycznego aparatu może trwać nawet kilka lat. Jeśli chodzi o leczenie Invisalign, to trwa ono zdecydowanie krócej, a jego przebieg jest dużo łatwiej zaplanować i kontrolować na każdym etapie przesuwania się zębów.

Leczenie nakładkowe Invisalign to nowy wymiar leczenia ortodontycznego z wykorzystaniem nowoczesnej, komputerowej diagnostyki, które przynosi pożądane efekty w bardzo krótkim czasie. Zdecydowało się już na niego tysiące pacjentów na całym świecie, a w Polsce liczba osób, które skorzystały z tego nowoczesnego leczenia, stale rośnie.

Komentarze (2)    dodaj »

  • jogi

    W Dental Care w Tychach po raz pierwszy sie z tym spotkałem Szkoda ze jak byłem młody to czegoś takiego nie było na rynku.

  • Konrad

    Wysłałem do dentalcare zdj. zębów i czekam na odpowiedź, jak to by wyglądało i wgl. Zamierzam po epidemii zainwestować w ładny uśmiech

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.