Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Salon Volvo Chorzów – Auto-Boss

  • Dodano: 2020-04-29 12:30

Volvo jest największym koncernem produkującym samochody w historii Szwecji. Jego działalność początkowo opierała się na ścisłej współpracy z amerykańskim Fordem, natomiast od 2010 roku wchodzi w skład chińskiego koncernu Geely. Samochody popularnej szwedzkiej marki dostępne są między innymi na rynku amerykańskim, chińskim oraz europejskim, w tym polskim. Wybrane modele samochodów oferuje, chociażby salon Volvo w Chorzowie, który istnieje od wielu lat. Pojazdy tego producenta określane są mianem najbezpieczniejszych i niezawodnych. Wpływ na to ma przede wszystkim zastosowanie innowacyjnych technologii, które zostały opatentowane przez szwedzki koncern. Dziś te rozwiązania można spotkać także w modelach innych marek samochodowych.

Bogata historia marki Volvo

Marka Volvo istnieje na rynku od 1927 roku, kiedy to Gustaf Larson i Assar Gabrielsson skonstruowali pierwszy model ÖV4, który był popularnie nazywany Jakobem. Wraz z rozwojem marki i nawiązywaniem współpracy z kolejnymi wielkimi potentatami samochodowymi Volvo rozwinęło się do tego stopnia, że modele oferowane przez Szwedów znalazły uznanie na całym świecie.

Dziś auta marki Volvo są jednymi z najlepszych, najbezpieczniejszych oraz uznawane są za najbardziej innowacyjne pod względem technologii. Można je spotkać na ulicach miast na całym świecie. Również w Polsce, gdzie autoryzowanym dealerem salonu Volvo Chorzów jest Auto-Boss. Szwedzkie pojazdy podbiły serca wielu kierowców, a zastosowane rozwiązania i elegancki wygląd pozwala klasyfikować je w klasie premium. Można więc domyślić się, że są one praktyczne i funkcjonalne, dzięki czemu mogą służyć jednocześnie jako auta rodzinne, firmowe lub na spotkania biznesowe.

Salon Volvo Chorzów

Salon Volvo Chorzów należy do dealera Auto-Boss, który jest wielooddziałowym Autoryzowanym Dealerem Volvo na Śląsku. Zlokalizowany w województwie śląskim salon oferuje samochody zarówno nowe, jak i używane, co sprawia, że staje się on jednym z liderów branży motoryzacyjnej w tym regionie. Dodatkowo lokalizacja pozwala na szybki dojazd do dealera samochodowego z Katowic i Gliwic.

Ponadto dealer świadczy także usługi z zakresu ubezpieczenia i finansów, dzięki czemu można uzyskać pomoc w zakupie wymarzonego auta. Aranżując go według Volvo Retail Experience, można poczuć nowoczesny, szwedzki styl, który ubarwiony został widokiem podwozia samochodu znajdującego się na piętrze. Możliwe to jest dzięki zastosowaniu szklanej i przezroczystej podłogi. Zakupy w salonie Volvo w Chorzowie to gwarancja najlepszego wyboru.


Źródło: Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.