Wiadomości z Świętochłowic

UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. zaprasza po zdrowie i wypoczynek

  • Dodano: 2021-03-15 08:45, aktualizacja: 2021-03-22 10:03

Zapraszamy Państwa do UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. - jednego z najstarszych  i najbardziej znanych polskich uzdrowisk.

Znajdują się tu cenione w całym kraju sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, takie jak zabytkowe Sanatorium MARCONI,  kameralne Sanatorium MIKOŁAJ, nowoczesny Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA, czy Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny GÓRKA. Tu od blisko 200 lat są skutecznie leczone i rehabilitowane schorzenia: reumatologiczne, ortopedyczno-urazowe, neurologiczne, kardiologiczne oraz dermatologiczne. Każdego roku kurort odwiedza kilkadziesiąt tysięcy gości z kraju i zagranicy, którzy przyjeżdżają, aby skorzystać  z leczniczych właściwości tutejszych unikalnych wód siarczkowych oraz solanek jodkowych.

UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. proponuje blisko 100 rodzajów zabiegów leczniczych uzupełnionych o ofertę SPA. Nad prawidłowym i efektywnym przebiegiem kuracji czuwa wysoko wykwalifikowana  kadra lekarska, pielęgniarska i fizjoterapeuci. Bogata oferta zabiegowa, komfortowo wyposażone pokoje i smaczna zdrowa kuchnia sprawią, że  można poczuć się tu wyjątkowo a spędzony czas pozostawi wspaniałe wspomnienia. 

LECZNICZE WODY SIARCZKOWE - NATURALNY SKARB UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A.

Wody siarczkowe czerpane są bezpośrednio ze źródeł mineralnych UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. Ich lecznicze właściwości wiążą się z wchłanianiem dwuwartościowej siarki przez skórę, drogi oddechowe
i przewód pokarmowy. W wyniku tego następuje aktywizacja procesów biochemicznych, przeciwzapalnych, przeciwreumatycznych i odtruwających w organizmie. Kąpiele i kuracja pitna wpływają na zwiększenie odporności organizmu, obniżenie poziomu cholesterolu i cukru we krwi, łagodzą bóle, powodują zmniejszenie obrzęków oraz poprawę ruchomości stawów. Woda siarczkowa jest ceniona również w kuracji dermatologicznej. Powoduje głębokie oczyszczanie skóry z równoczesną regeneracją tkanek. Lecznicze wody siarczkowe to unikalny dar natury, po który warto sięgnąć w trosce o własne zdrowie.

DEDYKOWANE TURNUSY REHABILITACYJNE DLA OSÓB, KTÓRE ZMAGAJĄ SIĘ Z POWIKŁANIAMI PO ZACHOROWANIU NA COVID-19

Wszystkim tym osobom, które dotknęła choroba COVID-19 i które mają w związku z tym problemy zdrowotne utrudniające codzienne funkcjonowanie (w tym powrót do pełnej aktywności zawodowej), Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA w Busku-Zdroju proponuje 13-dniowe dedykowane Lecznicze Turnusy Rehabilitacyjne. Specjaliści w Uzdrowisku dopasują program rehabilitacji do indywidualnych potrzeb Pacjenta tak, aby był on jak najbardziej skuteczny. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://ubz.pl/pl/oferta/kompleksowa-rehabilitacja-lecznicza-po-przebytej-chorobie-covid-19

BEZPIECZEŃSTWO KURACJI W CZASACH PANDEMII

Realizowane w obiektach UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. świadczenia odbywają się w pełnym zabezpieczeniu sanitarno-epidemiologicznym. Spółka jest w pełni przygotowana do przyjęcia Pacjentów, na stałe zatrudnia specjalistów do spraw epidemiologii i zawsze dokłada starań, aby Goście mogli czuć się bezpiecznie.  Zależnie od formy leczenia, warunkiem rozpoczęcia pobytu jest negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 albo wcześniejsze zaszczepienie się Pacjenta dwoma dawkami szczepionki przeciwko COVID-19. Goście przybywający na pobyty pełnopłatne będą mogli po uprzednim uzgodnieniu z Działem Rezerwacji Pobytów Pełnopłatnych wykonać taki test w Uzdrowisku (kontakt poniżej). 

Szukając więc miejsca, które pozwoli zadbać o zdrowie, odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, czy po prostu zregenerować swoje siły witalne warto odwiedzić UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. zwłaszcza, że ceny za pełen pakiet kuracji z zabiegami, zakwaterowaniem i wyżywieniem są naprawdę bardzo atrakcyjne. Szczegóły znajdą Państwo tu http://ubz.pl/pl/cenniki/cennik-pobytow

Więcej informacji na stronie www.uzdrowiskobusko.pl
Rezerwacja Pobytów Pełnopłatnych:  rezerwacja@ubz.pl  tel: 41 370 38 00                                                                     

UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. zaprasza po zdrowie i wypoczynek

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Anna

    polecam Muszyne jest piękniejsza !!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.