Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Wynajem dźwigów – do kogo kierowane są te usługi? Jak wynająć?

  • Dodano: 2019-06-25 09:45

Dźwig to niezbędny element każdej nowoczesnej budowy. Gdyby nie ta maszyna, niemożliwe byłoby przenoszenie ciężkich i nieporęcznych materiałów na spore wysokości, a konstrukcje, tj. drapacze chmur, mosty, a nawet szklarnie czy magazyny nie powstałyby w tak krótkim czasie. Niestety profesjonalny sprzęt jest kosztowny i nie każdego stać na jego zakup. Na szczęście, mamy alternatywę, a jest nią wypożyczalnia dźwigów.

Do kogo skierowane są usługi?

Dźwigi kojarzymy głównie- i zresztą słusznie- z terenami budowy. Z ich pomocą można w precyzyjny sposób postawić wielką konstrukcję stalową lub też rozładować wielkogabarytowy ładunek. Z maszyn korzystają nie tylko firmy budowlane czy ekipy remontowe, ale także doskonale sprawdzają się one:

  • przy montażu dużych reklam,
  • przy usuwaniu starych i niebezpiecznych gałęzi,
  • przy naprawie oświetlenia ulicznego,
  • przy montażu lub demontażu kominów i pieców.
  • podczas prac przy sieciach elektroenergetycznych.

Oczywiście, wypożyczalnia dźwigów nie kieruje swoich usług tylko dla firm. Coraz częściej na tę opcję decydują się klienci indywidualni, którzy potrzebują maszyny do budowy mniejszych konstrukcji, tj. szklarnie i altany.

Wypożyczalnia dźwigów rozwiązaniem dostosowanym do Twoich potrzeb

Zakup profesjonalnego sprzętu jest sporym wydatkiem. Jeżeli więc Twoja firma nie będzie systematycznie używać dźwigów lub potrzebujesz ich na użytek prywatny- lepszym rozwiązaniem będzie kontakt z profesjonalną wypożyczalnią, taką jak MAXBUD1. Firma oferuje wynajem żurawi na Śląsku, jak i w całej Polsce. W ich ofercie znajdziesz 10 dźwigów o różnych parametrach- udźwigach od 12 do 500 ton i wysokościach podnoszenia od 40 do 141 m. Do wyboru masz wysokiej klasy dźwigi marki Liebherr lub też mniejsze żurawie firmy Polan oraz Jelcz. Co więcej, MAXBUD1 wychodzi naprzeciw swoim klientom - nie musisz mieć pracownika ze stosownymi uprawnieniami, możesz wynająć dźwig z operatorem.

Jak wynająć dźwig?

Decydując się na wynajem, musisz w pierwszej kolejności zastanowić się, który dźwig będzie optymalnym dla Ciebie rozwiązaniem. Jeśli nie wiesz, jakie parametry najlepiej sprawdzą się przy określonych pracach, skontaktuj się z konsultantami MAXBUD1. Z chęcią odpowiedzą oni na Twoje wszystkie pytania i pomogą wybrać najlepszą opcję. Pamiętaj, że na stronach internetowych większości firm nie znajdziesz z góry napisanego cennika. Koszt wynajmu dźwigu jest zależny od kilku czynników, w tym m.in. od:

  • rodzaju i długości wykonywanych prac;
  • czasu przeznaczonego na dojazd;
  • parametrów wybranej maszyny;
  • tego, czy decydujemy się na opcję wynajmu z operatorem, czy bez.

Kiedy masz już wybrany sprzęt, możesz przejść teraz do etapu złożenia zamówienia. W tym celu najlepiej jest skontaktować się z wypożyczalnią, aby umówić się na spotkanie z konsultantem- w jego trakcie omówisz potrzebne szczegóły i załatwisz niezbędne formalności. Siedzibę firmy MAXBUD1 znajdziesz w Świętochłowicach. Oferta wypożyczalni jest skierowana głównie do firm i klientów indywidualnych znajdujących się na terenie Śląska, proponują wynajem dźwigów w Katowicach i okolicach. Jeśli jednak jesteś z innego województwa, zachęcamy do kontaktu. MAXBUD1 gwarantuje wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Warto sprawdzić ich ofertę, może okazać się, że jest ona atrakcyjniejsza od oferty firmy znajdującej się niedaleko Twojego miejsca zamieszkania.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.