Katalog firm

dodaj firmę

Przedszkole Żłobek KOLORADO Świętochłowice

Logo Przedszkole Żłobek KOLORADO Świętochłowice

Adres i telefon

ul. Karpacka 33/III
41-608 Świętochłowice
Godziny otwarcia: 7:00 - 17:00
 • Poniedziałek: 7:00 - 17:00
 • Wtorek: 7:00 - 17:00
 • Środa: 7:00 - 17:00
 • Czwartek: 7:00 - 17:00
 • Piątek: 7:00 - 17:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Twoje dziecko spędzi znaczną część swojego dzieciństwa w przedszkolu. Zadbaliśmy by to miejsce miało szczególny charakter. Aby panująca w nim atmosfera bezpieczeństwa i radości sprzyjała rozwojowi Twojego dziecka w jego naturalnym tempie. To przecież przedszkole, zaraz po rodzinnym domu, jest miejscem, które rozbudza w maluchu twórcze pasje, zainteresowania, zachęca go do nawiązywania przyjaźni i dzielenia się szczęściem. Takie właśnie jest Kolorado.

Dzieciństwo pełne twórczej energii powinno być radosne, swobodne, pełne kolorów. To właśnie kolory dzieciństwa zainspirowały nas do stworzenia miejsca, w którym szczęśliwe chwile spędzone na twórczych zabawach prowadzą do harmonijnego rozwoju Twojego dziecka. A ponieważ każde dziecko ma swój rytm i swoje potrzeby, Przedszkole KOLORADO na pierwszym miejscu stawia rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny odpowiedni dla jego wieku i możliwości.

Nasze motto to „Atmosfera, która uwzględnia indywidualne potrzeby każdego malucha – pozwala funkcjonować w grupie i pozostać sobą.”

Zapraszamy:

Żłobek Kolorado 
41-608 Świętochłowice
ul. Karpacka 33/III,
Tel.: 570 033 588

Oferuje opiekę dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat.
Opieka ma miejsce w nowo uruchomionym miejscu w Świętochłowicach. Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi salami oraz sypialniami z miejscem dla 30 dzieci, w 2 grupach wiekowych.
Każda z grup objęta jest opieką 3 wykwalifikowanych opiekunek.
Ponadto opiekę nad dziećmi w żłobku sprawuje Pani pielęgniarka oraz 2 pomoce opiekunek.
Żłobek otwarty jest w godzinach 7.00 – 17.00. Oferujemy pełne wyżywienie z uwzględnieniem diet dla dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych, zajęcia dodatkowe (jeżyk angielski, rytmika, warsztaty plastyczne), opiekę i terapię specjalistów (psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta SI)

Przedszkole Kolorado
41-608 Świętochłowice
ul. Wiślan 9/I  Tel.: 730 730 701
ul. Wiślan 11/I  Tel.: 534 003 111
ul. Karpacka 33/III  Tel.: 570 033 588
ul. Górna 6 Tel.: (32) 131-07-96

To miejsce dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat.
Opiekujemy się i edukujemy dzieci w oparciu o podstawę programową oraz indywidualne projekty i programy naszych pracowników. Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu objęte są opieką specjalistów w zakresie psychologii dziecięcej, pedagogiki, logopedii i rehabilitacji, natomiast dla dzieci o specjalnych potrzebach udokumentowanych orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, prowadzimy indywidualne i grupowe terapie w powyższych obszarach oraz terapię SI, terapię ręki.

Każde dziecko objęte jest następującym zakresem opiekuńczo-wychowawczym:

 • posiłki
 • opieka psychologa
 • stała opieka logopedyczna
 • język angielski – codziennie
 • rytmika
 • warsztaty plastyczne
 • warsztaty teatralne
 • zajęcia eksperymentalno – obserwacyjne

Dla wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola i żłobka, prowadzimy obserwację i diagnozę w zakresie wszystkich obszarów rozwojowych małych dzieci.
Dzieci ze specjalnymi wskazaniami objęte są pakietem terapii indywidualnych i grupowych wg zaleceń specjalistów i z uwzględnieniem obserwacji i sugestii rodziców.

Dysponujemy do realizacji tych celów salami terapeutycznymi wyposażonymi w nowoczesny i certyfikowany sprzęt terapeutyczny, w tym salę do terapii SI.

Zatrudniamy: psychologów, pedagogów dziecięcych, surdopedagoga, teflopedagoga, logopedę i neurologopedę, terapeutów SI, terapeutów ręki oraz rehabilitanta.

Wykorzystujemy również w pracy z dziećmi elementy Metody Dobrego Startu.

Wszystkie dzieci w ramach stałej opłaty miesięcznej, objęte są rocznym pakietem zajęć dodatkowych przygotowywanym na dany rok szkolny oraz umożliwiamy zapisanie dzieci na odpłatne zajęcia dodatkowe, prowadzone po zajęciach dydaktycznych.

Galeria

Polecenia i opinie (2)

Dodaj opinię
 • Świetne przedszkole z świetnymi nauczycielkami. Polecam każdemu kto chce by się interesowano jego dzieckiem. Małe grupy i wiele zajęć dodatkowych. Poelcam

 • Świetne miejsce, nie ma porównania z państwowymi. Nasze dziecko idze tam i wraca z uśmiechem na ustach. Przedszkole Kolorado oferuje dużo zajęc dodatkowych gwarantowanych w czesnym. Do tego smaczne jedzenie, no i co bardzo dla nas ważne - elastyczne godziny.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.