[AKTUALIZACJA] Podejrzenie zarażenia pacjenta kornawirusem. Izba Przyjęć została zamknęta

Czas czytania: 2 min.

Ze względu na podejrzenie zarażenia pacjenta koronawirusem Izba Przyjęć Szpitala Powiatowego ZOZ Świętochłowice została zamknięta!


AKTUALIZACJA: Wyniki testu pacjenta, który piątek trafił do ZOZ Świętochłowice z podejrzeniem zarażenia koronawirusem są negatywne. Za kilka godzin Izba Przyjęć zostanie ponownie otwarta i służyć będzie pacjentom.


– Obecnie żaden pacjent nie może zostać przyjęty – w przypadku takiej potrzeby prosimy kierować się do okolicznych szpitali – czytamy na stronie Urzędu Miasta Świętochłowice.

Jak informuje świętochłowicki magistrat, po otrzymaniu wyników badań pacjenta oraz ewentualnej dezynfekcji budynku Izba Przyjęć zostanie ponownie uruchomiona.

Komentarze (46) DODAJ

Szpital dalej zamknięty. Wynik ma być wieczorem
A co z facetem z Katowic który bezczelnie chodzi po ludziach udając bezinteresowną pomoc. nie wiadomo co tam roznosi, z kim chodzi ( facet w skórze ) , nie mają masek. Proszę się tym zainteresować, czy jest kompetentny i zdrowy.
Ten facet w sórze to jest wszystkim znany jedyny który został przy DK. Wierny sługa dalej nosi ciężary .Chodzą do starych ludzi bez masek i rękawiczek. To jest karygodne.
Co z nieodpowiedzialnym nieudacznikiem co dla fejmu naraził wiele osób na zagrożenie zdrowia i życia, gdyby nie fakt, że przedłużył linię genetyczną to nagrodę Darwina ma na 100%, trąbią, nagłaśniają, a ten dla kampanii wizerunkowej stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia.
Czy coś wiadomo więcej o tym pacjencie ? Czy szpital funkcjonuje ? Widzę ze ten portal potrafi tylko pisać onkolejnych wyłączeniach prądu kopiować inforamacje z innych portali ewentualnie dać obszerną relacje z orszaku trzech króli na lipinach Dziennikarska okregowka !
Podobno pierwsi policjanci w Świętochłowicach są objęci kwarantanną Dlaczego nikt o tym nie pisze?A komenda nie została zamknięta Ktoś coś wie o tym bo strach udać się na Policję
Policjanci profilaktycznie objęci kwarantanną. Nie mieli styczności z innymi bo natychmiast z radiowozu zostali odesłani na kwarantannę.
Czegoś nie rozumiem co to znaczy po"ewentualnej" dezynfekcji budynku Izba Przyjęć zostanie ponownie uruchomiona.Ta izba miała być zdezynfekowana natychmiast, bez czekania na wyniki a pielęgniarki i lekarze poddani kwarantannie . Albo ktoś z magistratu nie wie co pisze, albo ma nierówno pod sufitem.
natychmiast aniu to nawet ciężko narobić w gacie........a co dopiero umówić i przygotować się do dezynfekcji . każdy lokal i miejsce potrzebuje specjalnego podejścia . ale po co tobie to tłumaczyć? i ty tak nie zrozumiesz!
I tu się mylisz, przy biegunce narobisz prędzej niż natychmiast (czego ci nie życzę) No pewnie nie zrozumiem, bo na rozumienie mają monopol jak ty gościu.
Aniu! Chowają się dziecko za swoją ściankę!
Stawiam na drugie
No to niech sie ten pacjet modli zeby nie zeby go przewiezli do innego szpitala bo w tym to ma marne szanse na pomoc
Znowu slaskiekiedy to sie skonczy ?U nas na Zaglebiu szpitale i przychodnie pozamykanejak czlowieka zlapie bol zeba czy brzuchato kichapacjent to zeroa tam ze koronawirus no trzeba byc ostroznym ale bez przesady zeby do rodzinnego lekarza sie nie dostac lekarze i pielegniarki pozamykali sie na klodke.Szok i niefowierzanieczy Minister Zdrowia i NFZ zdaja sobie z tego sprawe ?Czy to jakby nie lamie przepisow ?Lekarze i pielegniarki nas sie boja i unikajai to ma byc mobilizacja i wspolnota Polakow w dobie zagrozenia Ludzie porzucaja zwierzetaw trakcie kwarantanny chodza do sklepow i jezdza do restauracji na obiad!!!
Hmmm. a wczoraj 20 marca 2020 r. z udziałem miłościwie nam panującego przed izbą przyjęć szpitala postawiono zapobiegawczy namiot. Przed czy po fakcie ujawnienia zakażenia ?
A ma to jakiekolwiek znaczenie ? Uczymy się też na błędach.
No to obecny ciężko pracuje żeby załapać się na selekcję naturalną, jeszcze naraża innych.
Niestety takie mają procedury. Ja tydzień temu dzwoniąc umówić się do lekarza w Przychodni Przyszpitalnej otrzymałam informację, że mam przyjść. Oczywiście poinformowałam o swoich objawach.. poszłam zatem raz, kazano mi przyjść jeszcze raz bo lekarza nie było. Także potencjalny nosiciel wirusa pewnie też dostał takie instrukcje..
Idioci piszący tutaj !! Przeczytajcie co jest napisane !! Debile inaczej nie mogę was nazwać . Yo szpitalna izba przyjęć ,zaraziła tego człowieka koronawirusem !! Zrozumcie ,nie miał on tego wirusa ,tylko szpital zaraził go na izbie przyjęć !!
Oo! Słuchajcie tej pani...Zofia znaczy mądrość... Szkoda, ze nie idzie to w parze z kultura słowa.
co za pustak! madka?
Idioci to pisali na profilu fb "Miasto Świętochłowice", bo według ich wpisu należało to zrozumieć właśnie tak jak Ty to zrozumiałaś czyli że to szpital zaraził pacjenta (choć było to absurdalne) jednakże po aktualizacji wyjaśniło się, że to pacjent przyszedł z podejrzeniem zarażenia koronawirusem.
Wracaj do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem.Nie jest napisane że szpital go zaraził.
Zosienko nie wrzeszcz dzieci spiom
Po co rozstawili ten namiot przed izba przyjęć, skoro teraz szpital zamknięty. Myślałem, że ten namiot to taka wstępna izba przyjęć i jak zgłasza się pacjent który wykazuje objawy zarażenia to od razu kieruje się go na oddział zakazny do Chorzowa. A tu się okazuje, że pacjent wchodzi na izbę z objawami koronawirusa i szpital teraz czeka w niepewności na wynik badań. Jak tak to będzie wyglądało to powodzenia.
Miałam zadać to samo pytanie..przed tym namiotem niech sobie ognisko rozpalą i na gitarze grają! Ten szpital chyba nigdy się nie zmieni na lepsze!
Wynik negatywny już jest dobrze
Czy to chorzowski pudel
Bardzo dużo mówiono o procedurach w stanie owej epidemii, jak ktoś mógł być tak nieodpowiedzialny? Jeśli poczytalny, też piwinny być kary, tak jak w innych przypadkach narażających ludzi. Smutne, warte nagłośnienia, by sytuacja się nie powtórzyła.
Pacjent był leżący, łatwo się ocenia prawda?
Co za kretyn idzie na izbę przyjęć podejrzewając u siebie koronawirusa
Mało półgłówków
Debilu ,ten człowiek został zarażony przez szpital do którego się udał. Nie miał koronawirusa ,tylko szpital jego zaraził ,gdyż a szpitalach brud ,dmrud i syf !! Wystarczy popatrzeć . Człowiek PiS,efl na inną dolegliwość a szpital zafundował jemu koronawirusa !! Czytaj dokładnie bo napisane jest w artykule .
Pani powinien ktoś zafundowac lekcję kultury osobistej...
Bzdury Pani pisze
Co za kretyński tok myślenia!
A Ty dokładnie pisz i zanim wyślesz komentarz to przeczytaj co napisałaś, bo komuś każesz czytać dokładnie a tego co napisałaś to się w ogóle nie da czytać. Byk na buku bykiem pogania jak mówiła moja polonistka. Nawet przecinka nie umiesz prawidłowo postawić.
I to jest właśnie głupota ludzka jeżeli masz wirusa to tak czy inaczej trafisz na oddział zakaźny kłamiesz narażasz życie lekarzy a co za tym idzie nasze
ech, en pacjent raczej nie wiedział gdzie go wiozą , starszy leżący, dalej mówisz o głupocie?
Skoro jest podejrzenie Korona Wirusa, dlaczego nie zdezynfekowano windę, pozostawiacie nas w niepewności.
Dzisiaj w sobotę ok 11.00 z ulicy Jodłowej 18 zabrano pacjenta. Panowie byli ambulansem zakaźnym ubrani w pomarańczowe kombinezony, gogle i maski. Ktoś coś wie?
Nie ambulansów zakaźnych To jest zwykły ambulans który jeździ do każdego przypadku Kombinezony są na wyposażeniu karetki i ubieramy je jeżeli wywiad epidemiologiczny zebrany przez dyspozytora jest dodatni
Tak ciebieszukali
Zielone krasnoludki też były i latali spotkmi wokół bloku
Jestem z Karpackiej... Z tego co mi się obiło o uszy to podobno E.T. próbował dzwonić do domu z stąd panowie w kombinezonach musieli interweniować. Pacjent którego zebrano stawiał opór i krył E.T. próbującego dzwonić do domu...

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Logolinki

Katalog firm