Konkurs Świętochłowicki Biznesplan rozstrzygnięty!

Czas czytania: 4 min.

W wtorek, 9 kwietnia, poznaliśmy zwycięzcę pierwszej edycji konkursu “Świętochłowicki Biznesplan”.

Podczas gali finałowej w CKŚ nagrodzone zostały dwa pomysły biznesowe

W konkursie “Świętochłowicki Biznesplan” mogły wziąć udział osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą oraz mikroprzedsiębiorcy. Celem akcji było pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Świętochłowicach o oraz rozwój przedsiębiorczości w mieście. Konkurs miał także pomóc stworzyć przestrzeń dla osób, które już posiadają konkretny pomysł na rozpoczęcie lub rozwój działalności, lecz brakuje im zaplecza (środków, lokalu, know-how). Dzięki partnerom konkursu uczestnicy mogli skorzystać m.in. ze szkoleń i konsultacji dotyczących przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie opisać planowane przedsięwzięcie i dokonać jego analizy także pod względem finansowym i marketingowym. Biznesplany były oceniane pod kątem formalnym, a w kolejnym etapie także przez komisję konkursową.

Zwycięzcę konkursu poznaliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Kultury Śląskiej.

  • I miejsce zajął Daniel Muszalik z biznesplanem: „Warsztat Tworów” – Pracownia miejska. Zwycięzca otrzyma 10 tys. zł, które pomogą w rozpoczęciu działalności gospodarczej oraz nagrody rzeczowe.
  • II  miejsce zajął Arkadiusz Erbisz z biznesplanem: „BUFET U ARO”, który otrzymał nagrody rzeczowe.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez naszych Partnerów:

  • Bank PKO BP S.A. I Oddział w Świętochłowicach
  • Ado-Med Sp. z o. o.
  • Kenpol Holding Sp. z o. o.
  • Kozbud Group Sp. z o.o.
  • Chorzowsko – Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Świętochłowicach
  • Kwaśny Beata „Vega”
  • Firma Sprzątająco-Usługowa BRUDEX Bogusława Kowalska
  • Pewima Sp. z o. o. Sp. k.
  • Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej
  • Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej
  • Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice Sp. z o.o.
  • Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
  • Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
  • Stowarzyszenie Przedsiębiorcy z Wyboru

Tagi:

CKŚ
Sylwia Machowska
Źródło: UM Świętochłowice

Komentarze (20) DODAJ

"Katowice z Wami!!!" - komentarz Kostempskiego na facebooku (o strajkujących nauczycielach)
hmm
a co ma to do tekstu o porażkowej "gali". Nie chcielibyście słyszeć co przedsiębiorcy po wyjściu o "tym nowym" gadali
tomasz
gala? to nawet spotkanie przy wodzie nie było, bo wody nie dali!!!
przedsiębiorca
znowu fanatycy byłego prezydenta płaczą za nim masakra co za ludzie mieszkają na świonach?
krist
A kiedy się dowiemy co z 'finami',a kiedy się dowiem,jak przebiegło spotkanie z mieszkańcami w muzeum. Za ile poszło auto itd,itd.Niema zadnych konkretnych informacji .Biznes plan na bar ???A na Swietochlowice brak czegokolwiek.Wydaje mi się ,że koncepcja na referendum w sprawie odwołania pana prezydenta,to nie taki odlegly pomysł.
hejt
Czasem dobrze poprzeglądać bip limuzyna sprzedana za ponad 121 tys.
no_hejt
Warto poniuchać kto kupił "limuzynę" Wie ktoś cos ?
tylko pytam
co posuniecie to wtopa
olek
ole oświadczenia majątkowego nadal nie ma na bipie , czy coś się zmieniło? powinno być do 22 grudnia....
gość
to jest transparentność!!!!! a rejestr umów od 3,5 w wzwyż. Kpina z ludzi!!!
darek
Poprzednik potrzebował ośmiu lat żeby nacyganić a temu wystarczyło parę miesięcy, cza przyznać jest postęp widoczny gołym okiem.
jołki połki
Heheh to pierwszy zarzut niegospodarności się szykuje
grzesiu
Ręce opadają i reszta z resztą też jak się obserwuje poczynania nowego "prezydenta"
baczny obserwator
Koznbud to ci co trzymali z Poprzednią władzą i przejęli pogotowie awaryjne w mpgl porażka jeszcze ich nie wykopali z miasta
lokator
Jest abecadło etykiety. Rozumiem luźny casualowy styl ubioru na codzień (chociaż pełniona funkcja zobowiązuje), ale brak krawatu podczas uroczystej gali to już wyraz lekceważenia laureatów konkursu, uczestników. Wstyd!
stylowa
Ti nie lekceważenie a ciemniactwo-.brak obycia.
tj
Jaki konkurs taka postawa. Nie mów mi, że nagrody rzeczowe za plan bufetu to oznaka elitarnego konkursu na poziome konkursu chopinowskiego....
antylol
Nie ma znaczenia jaka ranga konkursu.Nie no dzielić konkursy na te na którym wskazane jest code dress a na którym nie,poważnie?Chyba żartujesz.Uważam ze pełniąc funkcje prezydenta nie ważne czy państwa czy koziejwólki przy każdym wystąpieniu publicznym zawsze powinienem prezentować wysoki poziom.
mieszkaniec
Dokładnie tak
stylowa
Ooo ... i znowu Politechnika Śląska w tle !!!
to nie ja - yo on

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

  • Najnowsze
  • Popularne

Logolinki

Katalog firm