Remont torowiska przy ul. Bytomskiej
W związku z remontem torowiska w ciągu ul. Bytomskiej od dzisiaj (tj. 25.06) zmienia się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej z Krasickiego. Nie ma możliwości skrętu z ul. Bytomskiej w ul. Krasickiego i w przeciwnym kierunku również. Objazd poprowadzono ulicami: Korfantego i Chorzowską.
W związku z brakiem przejazdu czasowo zmieniono lokalizacje przystanków KZK GOP dla autobusu linii nr 201. Linia będzie obsługiwać przystanki autobusowe „Piaśniki Korfantego” i „Piaśniki Krasickiego” w tymczasowych lokalizacjach, tj.:
„Piaśniki Korfantego”:
- w kierunku do centrum Świętochłowic – przy ul. Korfantego, przed skrętem w ul. Powstańców;
- w kierunku Bytomia – przy ul. Powstańców Śląskich, przed skrzyżowaniem z ul. Korfantego.
„Piaśniki Krasickiego”:
- w kierunku do centrum Świętochłowic – przy ul. Bytomskiej, przed przystankiem tramwajowym dla kierunku do Bytomia;
- w kierunku Bytomia – przy ul. Bytomskiej, za skrzyżowaniem z ul. Krasickiego (rejon pobliskiego parkingu).

























Komentarze (17) DODAJ
W jedna jak i druga strone można skorzystać z zjazdu na Ruda Śl. Chebzie jadąc przez z Lipiny oraz z drugiej strony z zjazdu obok salonu VW aby udać sie przez Chorzów ul..:75 pułku piechoty/zolnierzy wrzesnia/3Maja.
Wątpliwe ze to do kogoś dojdzie na szczęście nie mój korek.
Czego oczekujesz od kraju komunistycznego :D
Nie widzisz ze tam pracuje jeden czy dwóch januszy z szefem na czele:TANIO,TANIO...TANIO.