SOW “Przystań” obdarowana w projekcie “Pomagamy jak umiemy Kobietom”

Czas czytania: 1 min.

W październiku Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Przystań” znalazł się wśród 11 placówek w Polsce, które otrzymały dofinansowanie w ramach tegorocznej edycji akcji “Pomagamy, jak umiemy kobietom”, która odbywa się w drogeriach Rossmann.

Akcja polega na zbieraniu punktów za wydane pieniądze na zakupy, zaś punkty te przeznaczane są na wsparcie danej placówki.

Projekt wsparcia naszego ośrodka sporządził personel Rossmann w Rudzie Śląskiej – Bykowinie, za co jesteśmy niesamowicie wdzięczni. W planach było doposażenie pokojów mieszkańców ośrodka. Właśnie doszło to do skutku. Nasze wnętrza mają nowe łóżka i meble, a lokatorzy komfortowy byt. – mówi Dyrektor SOW “Przystań”, Katarzyna Michalak.

W ramach dotacji otrzymanej w projekcie dla świętochłowickiej “Przystani” zakupiono m.in. łóżka piętrowe, materace, komody, krzesła, kolorowe lampki, poduszki.

   

Tagi:

Projekt
Sylwia Machowska
Źródło: UM Świętochłowice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

  • Najnowsze
  • Popularne

Logolinki

Katalog firm