W Świętochłowicach kręcono film fabularny!

Czas czytania: 1 min.

W Świętochłowicach kręcono zdjęcia do filmu fabularnego „W nich cała nadzieja” w reżyserii Piotra Biedronia. W roli głównej występuje Agata Turkot. Przy pomocy na planie zdjęciowym pomagali świętochłowiccy Strażnicy Miejscy

Jest to już kolejny film, do którego ujęcia kręcono w naszym mieście. W Świętochłowicach kręcono już m.in. zdjęcia do filmów “Śmierć Zygielbojma”, “Le brasier”, “Czarne skrzydła” i “Sól Ziemi Czarnej”.

Znacie jeszcze jakieś filmy, do których zdjęcia kręcono w Świętochłowicach?

Tagi:

Film

Komentarze (11) DODAJ

Adam T jeszcze nie napisał że to jego zasługa ?
A Bejger już zwołał konferencję prasową w tej sprawie ?
Na co to komu.
świony, gorny ślonsk i autochtony to polski skansen który poltonie mają w du...e.
Zrobiōłech mały research i wylajzło, iże nojprawdopodobniyj to bydzie film ekologiczny, bo tyn reżyser macho łobrazy ło takij tematyce. I dobrze, może chociŏż terozki niy bydzie polski propagandy i zakłamywanio ślōnski historyje.
Polak potrzebny o zaraz
polska historia jest zaklamana do szpiku kosci i kłamie też w filmach fabularych
na świonach można tylko kręcić filmy wojenne większość budynków od wojny nie remontowana
I zapomnieliście o filmie "Anna"
Naturalny SKANSEN Świony w którym można kręcić filmy z z fabułą z XIXw lub wojenne i to bez większych poprawek na planie Większość Świon tak właśnie wygląda
Z odzysku,Ewa, nie wiem czy Benek.

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Logolinki

Katalog firm

Tagi