Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w zbiórce krwi. reklamaAutobus do poboru stanie pod Urzędem Miejskim w Świętochłowicach (ul. Katowicka 54) w czwartek 23 czerwca w godz. 8.00-14.00.Tagi:krew
Dodaj komentarz