Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

25-latek miał przy sobie ponad 50 porcji dilerskich amfetaminy

 • Dodano: 2020-05-19 07:15, aktualizacja: 2020-05-19 07:23

Ponad 50 „porcji” dilerskich mógł przygotować 25-latek z amfetaminy, jaką w miniony piątek znaleźli przy nim świętochłowiccy mundurowi.

Mężczyzna wpadł w trakcie legitymowania. Świętochłowiczanin usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków może trafić za kraty nawet na 3 lata.

O jego losie zadecyduje sąd

To już kolejne narkotyki przechwycone w ciągu ostatnich tygodni przez świętochłowickich mundurowych. W miniony piątek stróże prawa patrolowali miasto. Przed 11.00 zainteresowanie mundurowych wzbudził przemieszczający się ulicą Łagiewnicką mężczyzna. Na widok policjantów zaczął się nerwowo odwracać. Podejrzewając, że może mieć on przy sobie środki odurzające, stróże prawa postanowili go wylegitymować. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Mieszkaniec Świętochłowic miał przy sobie 5 zwitków foli aluminiowej z białą substancją proszkową. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina, z której można przygotować ponad 50 „porcji” dilerskich tego narkotyku. Zatrzymany mężczyzna przewieziony został do miejscowej komendy, gdzie jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • ttt

  Dobrze, niech sprawdzają cwaniaczków. Na os. Na Wzgórzu kręcą się ostatnio ciemna bmka jakieś dresy i to około poludnia :/

 • c[...]u

  Jaja se sprawdz

 • 666+

  Jest dr.Analitycznym biologiem z UWŠ mam podejrzenia ze to jest TO czego nie mamy w naszych DNA bo was za[...] z nosa!!szmaty kur...policyjny pozdrawiam Pies Szczytno

 • hahahaha

  Widzę, że ktoś tu się nie doczekał jednej z tych porcji i mózg wariuje.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.