Wiadomości z Świętochłowic

29-letni mężczyzna zatrzymany za pobicie matki. Grozi mu do 5 lat więzienia

  • Dodano: 2024-05-22 06:30, aktualizacja: 2024-05-22 06:46

Świętochłowiccy kryminalni zatrzymali 29-latka, który kilkukrotnie uderzając pięściami w twarz swoją matkę, doprowadził do jej uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek śledczych, decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem oraz otrzymał zakaz zbliżania się i kontaktowania z matką. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Znęcał się nad własną matką

Mundurowi miejscowej komendy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta syn miał brutalnie pobić swoją matkę. Przed przyjazdem policjantów, sprawca uciekł, a obrażenia twarzy 52-letniej kobiety były na tyle duże, że kobieta miała problem z widzeniem.

Policjanci wraz z Zespołem Ratownictwa Medycznego udzielili niezbędnej pomocy kobiecie, a następnie wraz z medykami została przetransportowana do szpitala. Do poszukiwań wyrodnego syna włączyli się świętochłowiccy kryminalni, którzy następnego dnia zatrzymali 29-letniego sprawcę i postawili mu zarzuty. Na wniosek śledczych, decyzją prokuratora został objęty dozorem oraz otrzymał zakaz zbliżania się i kontaktowania z matką.
Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również