Wiadomości z Świętochłowic

30-latek z Ukrainy zatrzymany z marihuaną. Grozi mu do 3 lata więzienia

 • Dodano: 2020-03-24 07:30, aktualizacja: 2020-03-24 07:34

Świętochłowiccy policjanci z wydziału prewencji zatrzymali w miniony piątek mężczyznę, który miał przy sobie substancje niedozwolone. 30-letniego obywatela Ukrainy zdradziła charakterystyczna woń marihuany. Mężczyzna trzymał susz rośliny w woreczku po śniadaniu.

Teraz za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lata więzienia


W miniony piątek policjanci z wydziału prewencji świętochłowickiej komendy patrolowali ulice miasta. Przed 19.00 w dzielnicy Lipiny zauważyli dwóch młodych mężczyzn idących chodnikiem.

Jeden z nich na widok policyjnego radiowozu zaczął nerwowo się rozglądać, a następnie przyspieszył kroku, przy tym, co chwilę zerkając w stronę radiowozu. Już po chwili na jaw wyszedł powód jego zachowania. W trakcie czynności legitymowania stróże prawa wyczuli od niego charakterystyczną woń marihuany.

Mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany całą sytuacją. Policjanci znaleźli w kieszeni jego kurtki woreczek śniadaniowy a w nim susz rośliny. W tej samej kieszeni trzymał również puste opakowanie po papierosach z białą substancją proszkową. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. Zatrzymany 30-letni obywatel Ukrainy, jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz grozi mu do 3 lata więzienia. O jego losie wkrótce zadecyduje sąd.

Komentarze (8)    dodaj »

 • Fan

  A ja paliłem palę i będę palił

 • Unofficial Admin

  NO TERAZ ŚPIĘ SPOKOJNIE DZIĘKUJĘ POLICJI ! ! !HEROES!ŻARTPOLICJA, DOŚĆ PRACOWAĆ NA STATYSYKĘ.tylko co i mogą to łapać biednych pracowników i studentów zamiast ochrony miasta.Wstyd,

 • Arti

  Pani Sylwio może by tak zacząć badać funkcjonariuszy?Ta uzywka długo utrzymuje się w organiźmie i warto by było obnażyć hipokryzję policji i durne prawo.Na myśl przychodzi mi nawet żądanie takich testów na funkcjoonariuszu przez każdego zatrzymanego obywatela.Skoro mamy prawo sprawdzić trzeźqość kierowcy autobusu przed trasą to czemu nie możemy badać ludzi na służbie?

 • Miesz

  Wystarczy badanie moczu, niektóre specyfiki do miesiąca, jeśli ma się zasadne podejrzenia, że funkcjonariusz jest pod wpływem wystarczy zadzwonić do KGP Warszawa lub wojewódzka Katowice lepiej Warszawa bo wojewódzka może kombinować.

 • Arti

  I trzeba tak zacząć robić i zachęcam do tego każdego, ciekawe ile artykułów na ten temat będzie publikowała sama Policja a ile niezależni autorzy, bo podejrzewam że Policja się nie będzie chwalić tym tak chętnie jak wyłapywaniem użytkowników.

 • Fan

  Ta białą substancją to ,,koronawirus''- bander-bulder-dasz.

 • Arti

  Świętochłowice jako jedne z wielu najbardziej nadgorliwych w wyłapywaniu użytkowników, i dlatego niektóre dzielnice wyglądają jak wyglądają bo zamiast wziąść się za pilnowanie porządku to pilnujecie ale statystyk.0 szacunku dla takiej pracy

 • Karol3672

  Kazdego dnia panstwo traci pare workow pieniedzy tylko dlatego ze nie potrafia dobrze ugryzc tematu legalizacji

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również