Wiadomości z Świętochłowic

42-latek stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego z...amfetaminą

 • Dodano: 2020-08-25 07:00, aktualizacja: 2020-08-25 07:07

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 42- letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego w związku z wcześniejszą sprawą karną. Okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia ponad 1,5 roku kary pozbawienia wolności.

Jenak to nie był koniec jego kłopotów, bowiem 42-latek przyszedł do jednostki policji z...amfetaminą.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd

Mundurowi ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 42-letniego mieszkańca miasta. Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Mężczyzna stawił się do Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach na policyjny dozór w związku z wcześniejszą sprawa karną. W trakcie podpisywania dozoru okazało się, że jest poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu śledczego. Decyzją sądu, mężczyzna miał odbyć karę ponad 1,5 roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa narkotykowe. Jednak to nie był koniec kłopotów mieszkańca Świętochłowic, bowiem policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Świętochłowiczanin miał przy sobie amfetaminę, z której można przygotować ponad 50 porcji dilerskich tego narkotyku. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków psychoaktywnych, za które grozi kara do 3 lat więzienia. Następnie został przetransportowany do aresztu śledczego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Komentarze (4)    dodaj »

 • sedno

  To tylko świadczy o lekceważeniu dla policji na które sobie lenistwem zapracowali.

 • Wzburzony

  Stopień demoralizacji w Świętochłowicach jest przeogromny,lata bezrobocia marazmu bez przyszłości odbiły się na ludziach tu mieszkających. A policja może działać do pewnego stopnia. Nie zastąpi rodzica psychologa nie da pracy.

 • KBA

  To tylko świadczy o tym że ten gość miał iloraz inteligencji równy temperaturze pokojowej. Zapewne w swoim środowisku, małolaty jarały się jak pola na wiosnę że kozak poszedł na psiarnie z towarem... Szkoda gadać.

 • ...

  @KBA: ale w jakich jednostkach?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również