Wiadomości z Świętochłowic

46-letni świętochłowiczanin odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających

  • Dodano: 2022-03-14 11:15

Świętochłowiccy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 46-letniego mieszkańca miasta. Mundurowi znaleźli u niego w mieszkaniu ponad 900 działek dilerskich amfetaminy i blisko 100 działek dilerskich marihuany. Świętochłowiczanin za posiadanie znacznej ilość środków odurzających może trafić za kraty nawet na 10 lat.

Narkotyki na trafią na ulice Świętochłowic

Świętochłowiccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mogą znajdować się substancje zabronione. Postanowili sprawdzić ten trop.

Drzwi do mieszkania otworzył 46-letni mężczyzna. Był wyraźnie zdenerwowany widokiem policjantów. Podczas przeszukania, kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu amfetaminę, z której można było przygotować ponad 900 działek dilerskich i blisko 100 działek dilerskich marihuany.

46-latek został zatrzymany

Po nocy spędzonej w policyjnej celi świętochłowiczanin został doprowadzony do prokuratury. Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał podstawy do przedstawienia mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwa ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)    dodaj »

  • torebka foliowa

    Nie trafią na ulicę, za to trafią w noski funkcjonariusz zomo, prawda pieski?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również