Wiadomości z Świętochłowic

7-letni Igor Dusza walczy z guzem śródrdzenia. Rodzina prosi o pomoc w walce z chorobą

 • Dodano: 2019-10-21 11:15

Prezydent Daniel Beger na swoim Facebook'u apeluje o pomoc małemu mieszkańcowi Świętochłowic. 7-letni Igor walczy z guzem śródrdzenia.

Igor Dusza jest 7-letnim mieszkańcem Świętochłowic. W 2013 roku wykryto u niego guza śródrdzenia. Wówczas został usunięty operacyjnie. Niestety, 4 lata później wystąpiła wznowa. Igor przeszedł kolejną operację. W 2019 roku u Igora wykryto wodogłowie oraz kolejny rozsiew do tylnej jamy czaszki. Aktualnie chłopiec jest pacjentem Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie przyjmuje chemioterapię.

Wczoraj na Facebook'u prezydenta Daniela Begera ukazał się apel do mieszkańców Świętochłowic o pomoc małemu Igorowi w walce z chorobą.

Dziś w ramach stałego już cyklu "Charytatywna Niedziela" proszę Was o wsparcie Igora Duszy, który jest podopiecznym Fundacja Iskierka. Igor jest 7-letnim mieszkańcem Świętochłowic, którego los doświadczył niezwykle ciężką chorobą. Aktualnie chłopiec jest pacjentem Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie przyjmuje chemioterapię. Proszę Was o wsparcie dla Igora - napisał Daniel Beger.

Aby wesprzeć leczenie chłopca, można dokonać wpłaty na indywidualny numer subkonta 7-latka lub przekazać 1% podatku na rzecz jego leczenia.

Każda wpłata nie tylko ułatwia proces leczenia Igora, ale także stanowi olbrzymią pomoc dla jego rodziny. Za każde okazane wsparcie w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy - czytamy na stronie Fundacji Iskierka.


Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2

ING Bank Śląski nr konta:
31 1050 0099 6781 1000 1000 0903

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL31 1050 0099 6781 1000 1000 0903
BIC (SWIFT): INGBPLPW

1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: "IGOR DUSZA"


Źródło: Redakcja

Komentarze (7)    dodaj »

 • Juliana

  Nowenna Pompejanska jest łaską wytrwalej modlitwy.

 • hanus

  Gdzie jest państwo na co idą nasze podatki jak się zbiera na leczenie dzieci. Wstyd a apel prezydenta to tylko podkreśla nieudolność władzy. Lepiej rydzykowi dać jak dzieci leczyć. Prawda dzieci nie mają głosu w wyborach.

 • Piotr z Kochłowic.

  Gdzie do cholery są Biznesmeni gdy dzieci potrzebują pomocy. Ludzie dzieci to nasza przyszłość i nie zalujmy im własnego serca gdy nas potrzebują.

 • Polska

  I gdzie Ci bogacze co mają miliony na koncie i nie wiedzą gdzie je wydać, nikt nie moze pomoc? Żałosne...

 • Realista

  W guzach mózgu z reguły niestety żadne pieniądze nie pomogą...

 • M.

  Z reguły to puknij się

 • MieszkanKa

  Biedne dziecko, zamiast biegać po dworze i grać w piłke to w szpitalu leży. Skąd takie choroby u małych dzieci? Aż przykro czytać. Trzymam kciuki za pozytywne efekty leczenia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również