Wiadomości z Świętochłowic

Agresywny syn musi znaleźć sobie nowe lokum

 • Dodano: 2021-09-07 06:15, aktualizacja: 2021-09-07 06:22

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który stosował przemoc domową wobec swojej matki. Agresor nie stronił też od przemocy fizycznej. Teraz, decyzją prokuratora, musi on opuścić mieszkanie.

Grozi mu też kara do 5 lat więzienia

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Przed wejściem do budynku zastali roztrzęsioną seniorkę. Mundurowi ustalili, że jej 48-letni syn znęca się nad nią od ponad dwóch lat. Regularnie wywoływał kłótnie, podczas których ubliżał swojej matce. Nie stronił też od przemocy fizycznej. Policjanci zatrzymali agresora i przewieźli do świętochłowickiej komendy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Następnie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu znęcania się nad matką. Policjanci doprowadzili agresora do prokuratury. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji, na czas trwania postępowania karnego świętochłowiczanin musi opuścić mieszkanie. Mężczyzna został ponadto objęty policyjnym dozorem oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. Grozi mu też kara do 5 lat więzienia.

ZOBACZ FILM

Komentarze (6)    dodaj »

 • Retro

  Mimo wszystko dawne czasy miały urok, wzięto delikwenta "na stronę", kilkadziesiąt ruchów milicyjnej pałki zazwyczaj prostowało takie typy.

 • Rampampam

  "Małe piwko z korzeniami "

 • Kazik

  Podobno to dobry chłopak był i mało pił

 • Chropoców

  I dzień dobry na klatce mówił

 • wstyd

  Taki stary drań siedzi na garnuszku u mamy i jeszcze wszczyna awantury

 • andy

  Rwać tą agresywna patolę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również