Wiadomości z Świętochłowic

[AKTUALIZACJA] Już w przyszłą sobotę kolejne Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia!

  • Dodano: 2021-08-02 11:30, aktualizacja: 2021-08-06 15:18

Już w przyszłą sobotę mieszkańcy Świętochłowic ponownie będą mogli spędzić czas przy biesiadnych rytmach podczas kolejnego Muzycznego Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia. Tym razem impreza odbędzie się na Lipinach.  


AKTUALIZACJA: Jutrzejszy festyn w Lipinach nie odbędzie się! Jak poinformował prezydent Daniel Beger jest to spowodowane zaplanowaną na jutro w kościele Matki Bożej Różańcowej w Chropaczowie ceremonią pogrzebową tragicznie zmarłej kilka dni temu Basi. 

- Moi drodzy, zaplanowane na jutro w dzielnicy Lipiny wydarzenie Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia nie odbędzie się. Nowy termin festynu w dzielnicy Lipiny zostanie podany wkrótce. Proszę o wyrozumiałość i uszanowanie tej decyzji, która wynika z zaplanowanej na jutro w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Chropaczowie ceremonii pogrzebowej tragicznie zmarłej kilka dni temu mieszkanki naszego miasta, związanej właśnie z dzielnicami Chropaczów i Lipiny - napisał prezydent Beger.

Jak poinformował prezydent Świętochłowic, ze względu na wcześniej podjęte zobowiązania finansowe wydarzenie w innej stonowanej formie odbędzie się jutro na Skałce. "Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia" na Pl. Słowiańskim odbędą się 4 września br. Termin festynu w Parku Chropaczowskim, tj. 28 sierpnia, nie uległ zmianie. 


Muzyczne popołudnie na Lipinach 

Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach zaprasza w przyszłą sobotę, 7 sierpnia, o godzinie 16.00 na kolejne Muzyczne Spotkanie Sąsiadów. Tym razem mieszkańcy posłuchają hitów Radia Silesia na Placu Słowiańskim w dzielnicy Lipiny. Przed Świętochłowiczanami wystąpią Maszkety oraz Claudia i Kasia Chwołka.  

Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia 

Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia to cykl imprez plenerowych, odbywających się w różnych dzielnicach miasta Świętochłowice. Imprezy odbywają się w towarzystwie hitów Radia Silesia. 

Za mieszkańcami Świętochłowic już dwa muzyczne wydarzenia – na Zgodzie oraz Piaśnikach. Oprócz sobotniej imprezy, Centrum Kultury Śląskiej zaprasza jeszcze na dwa spotkania: 

  • 28 sierpnia – Park Chropaczowski  
  • 4 wrześniaOSiR Skałka – Centrum

 


Źródło: Jagoda Radzioch / Źródło CKŚ

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również