Wiadomości z Świętochłowic

Akty mianowania dla świętochłowickich nauczycielek

  • Dodano: 2021-01-07 08:15, aktualizacja: 2021-01-07 05:58

Prezydent Daniel Beger wraz z Dorotą Leszczyńską, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach przyjęli ślubowanie oraz wręczyli akty mianowania nauczycielkom, które w grudniu 2020 r. zdały egzamin awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.


Pani Marlena Juraszek oraz Pani Kinga Trocha-Kemona to nauczycielki Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 w Świętochłowicach. Zdany egzamin i podniesienie kwalifikacji zawodowych przysłużą się edukacji świętochłowickich uczniów.

Komentarze (3)    dodaj »

  • nauczycielka

    przyjmować akty nadania od persony która twierdzi że świętochłowicka oświata to dno dna (a jednocześnie jest prezydentem tego miasta)....niezapomniane zapewne przeżycie, współczuję, ale życzę sukcesów

  • Hanys

    Powiedział prawdę, akty nadania dla mlodych nieskażonych więc jest nadzieja że to zapyziałe srodowisko sie wymiesza i młodzi pogonią tych z komunistycznymi pogladami że wszystko im się nalezy a dieci coraz gorzej nauczani

  • zefel

    Skoro powiedział prawdę to mówił to także o tych nominownych nauczycielkach, jak i o swojej żonie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.