Wiadomości z Świętochłowic

Akty mianowania dla świętochłowickich nauczycielek

  • Dodano: 2021-01-07 08:15, aktualizacja: 2021-01-07 05:58

Prezydent Daniel Beger wraz z Dorotą Leszczyńską, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach przyjęli ślubowanie oraz wręczyli akty mianowania nauczycielkom, które w grudniu 2020 r. zdały egzamin awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.


Pani Marlena Juraszek oraz Pani Kinga Trocha-Kemona to nauczycielki Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 w Świętochłowicach. Zdany egzamin i podniesienie kwalifikacji zawodowych przysłużą się edukacji świętochłowickich uczniów.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • nauczycielka

    przyjmować akty nadania od persony która twierdzi że świętochłowicka oświata to dno dna (a jednocześnie jest prezydentem tego miasta)....niezapomniane zapewne przeżycie, współczuję, ale życzę sukcesów

  • Hanys

    Powiedział prawdę, akty nadania dla mlodych nieskażonych więc jest nadzieja że to zapyziałe srodowisko sie wymiesza i młodzi pogonią tych z komunistycznymi pogladami że wszystko im się nalezy a dieci coraz gorzej nauczani

  • zefel

    Skoro powiedział prawdę to mówił to także o tych nominownych nauczycielkach, jak i o swojej żonie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.