Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Aplikacja "Czyste Świętochłowice" już dostępna

 • Dodano: 2020-03-25 07:15, aktualizacja: 2020-03-25 07:56

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach wdrożyło testową wersję aplikacji "Czyste Świętochłowice", którą każdy z mieszkańców może pobrać na swój telefon.

"Czyste Świętochłowice" to aplikacja pozwalająca na pobieranie harmonogramu odbiorów odpadów komunalnych w mieście Świętochłowice.

Aplikacja automatycznie powiadomi o nadchodzącym terminie wywozu odpadów

Aplikacja posiada również wszystkie informacje związane z eko edukacją takie jak opisy jak prawidłowo segregować odpady. "Czyste Świętochłowice" pomoże również przy segregacji odpadów podpowiadając co zrobić z problematycznymi odpadami.

Aplikacja zawiera kalendarium planowanych i wykonanych usług wywozu odpadów, możliwość zgłoszenia problemów z odpadami, wymiary stawek płatności oraz ich terminów, a także informacje o jakości powietrza. Również punkty zbiórek niebezpiecznych odpadów oraz informacje dotyczące poziomu recyklingu i wiele ciekawostek z tym związanych

Zachęcamy do instalacji aplikacji na Państwa urządzeniach, na jej propagowaniu i polecaniu swoim znajomym oraz przekazywaniu wszelkich uwag w nieprawidłowym działaniu.

Aplikację można wyszukać w sklepie PLAY na swoim urządzeniu lub pobrać ze strony:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.codever.ecoharmonogram.swietochlowice&gl=PL 

Aplikacja "Czyste Świętochłowice" już dostępna

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Obserwator

  Szczera prawda o tym jak pracowniki mpuk jest w tej chfili traktowane od 2 dni dopiero wprowadzono mierzenie temperatury a gdzie przy wejściu denzynfekcja rąk powinno być przy bramie gdzie rękawiczki jednorazowe na bramie gdzie wydają klucze wsyd praca panstfowa to ludzie w prywatnych firmach mają dużo lepsze warunki jestem tylko przechodniem a na moje oko to jest poprostu mieć pracowników gdzieś

 • Robol

  Człowieku oczym gadasz coś ci sie w główce pomieszało

 • Szukajcie, a znajdziecie.

  Hahaha, a pracownicy nie mają nawet rękawiczek, nowych ubrań, maseczek specjalistycznych z atestem a ręce dezynfekują denaturatem z wodą. Kpina i hańba "Panu Prezesowi". Nie jesteśmy przygotowani na tego typu wydarzenia.. Ludzi odsyłają do domów, bez jakichkolwiek badań czy dalszej profilaktyki. Osoby które prowadzą wywóz śmieci nie mają żadnych środków dezynfekcji, miasto i cały zarząd MPUK robią sobie co chcą, bo przecież Oni mogą i nie muszą pracować.. A My: zwykli pracownicy czy się zarazimy czy nie i tak śmieci trzeba wywieść żeby firma zarabiała, a Pan Prezydent miał wpływy na konto. Weźcie pod uwagę to co napisane i zacznijcie racjonalnie myśleć. MPUK OSZUKUJE I TUSZUJE WSZYSTKO CO JEST NIE WYGODNE.

  • Szukajcie, a znajdziecie.
   2020-03-25 20:32
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Pracownik

  Jestem pracownikiem tej firmy piszesz [...]y człowieku co stoisz pod bramą i widziesz co dzieje sie w środku firma dba o ludzi jak może w prywatnych firmach mogą otym tylko pomarzyć

 • Robol

  Na potwierdzenie 99 procent ludzi przeszło od prywaciarza do mpuk i sie chwalą

 • Kibic

  Zgadza sie dbają onas podpisał bym sie nazwiskiem ale zaro bydzie godka że wazeliniasz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.