Wiadomości z Świętochłowic

By uniknąć konsekwencji...schował się w bagażniku citroena

  • Dodano: 2021-04-28 06:15, aktualizacja: 2021-04-28 06:23

Zarzut gróźb karalnych oraz naruszenia nietykalności cielesnej usłyszał 52-letni mężczyzna.

Świętochłowiczanin w trakcie kłótni z żoną szarpał i dusił kobietę. Ponadto zagroził pokrzywdzonej pozbawieniem jej życia. Po całej sytuacji agresor schował się w nietypowym miejscu. Mundurowi znaleźli mężczyznę w... bagażniku samochodu. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Usłyszał już zarzuty. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym. Grozi mu 2 lata więzienia

Do świętochłowickiej Policji wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który naruszył nietykalność cielesną swojej żony. Do jednego z mieszkań w śródmieściu pojechali policjanci z patrolówki. Przed wejściem do budynku mundurowi zastali roztrzęsioną kobietę. Jak ustalili policjanci, 52-latek w trakcie awantury poszarpał, a następnie dusił swoją małżonkę. Groził także kobiecie śmiercią. Po całym zajściu mężczyzna uciekł z mieszkania. Pomimo ucieczki, agresor szybko został zatrzymany. Stróże prawa znaleźli go w nietypowym miejscu, bowiem mieszkaniec Świętochłowic ukrył się przed nimi w bagażniku swojego pojazdu. W trakcie prowadzonych czynności przez policjantów mężczyzna był wyraźnie pobudzony i agresywny. Został zatrzymany i przewieziony do miejscowej komendy. Po przeprowadzonym badaniu trzeźwości okazało się, że ma w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec miasta trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Za groźby karalne i naruszenie nietykalności cielesnej 52-latkowi grożą 2 lata więzienia.

ZOBACZ FILM

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • nika

    Babcia opowiadała że na chropaczowie dzisiaj rano jakaś akcja z obławą była. Ktoś coś? Będzie artykuł?

  • haha

    To pewno chłop z KOD oni w bagażnikach do sejmu wjeżdżali

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.