Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

CKŚ zyskuje na estetyce

  • Dodano: 2014-03-21 12:15, aktualizacja: 2016-10-01 14:48

Sala widowiskowa w Centrum Kultury Śląskiej przy ul. Krauzego zmienia oblicze. Jej wnętrze od niedawna zdobi czterysta eleganckich, tapicerowanych  krzeseł.

- Czerwone krzesła dobraliśmy kolorystycznie do innych elementów wystroju naszej sali. Nie tylko ładnie się prezentują ale przede wszystkim są wygodne dla publiczności. W okresie wakacji zamierzamy przeprowadzić generalny remont sali widowiskowej. Pomalujemy ściany, wycyklinujemy podłogi, zmodernizujemy scenę i okotarowanie – mówi Justyna Kramorz dyrektor CKŚ.

W budynku przy u. Krauzego wyremontowany został również dawny magazyn na krzesła. Zakupiono nowe meble i pomieszczenie stało się nowoczesną salą konferencyjną, którą placówka może wynajmować na spotkania i szkolenia.


Zmiany widać też w lipińskiej Grocie gdzie wyremontowano salę wystawową. Na tym jednak nie koniec Najpoważniejsze prace remontowe związane z modernizacją sali widowiskowej i szatni czekają placówkę latem. Na ten cel miasto pozyskało z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 100 tys. zł.

Pokaż na mapie

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Napiszcie jak ludzie tak tracą pracę

  • Jo

    A tak po polsku, żeby zrozumieć mniej więcej o co ci chodzi?

  • Jo

    A tak po polsku, żeby zrozumieć mniej więcej o co ci chodzi?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.