Wiadomości z Świętochłowic

Dziś ruszają prace drogowe na DTŚ. Utrudnienia dla kierowców!

  • Dodano: 2022-07-06 08:15, aktualizacja: 2022-07-06 08:27

Dziś (w środę 6 lipca) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z przebudową północnej jezdni DTŚ na odcinku od wiaduktu nad ul. Szpitalną, aż do wysokości stawu Magiera. 

Prace drogowe w ciągu DTŚ w Świętochłowicach

Ruch będzie prowadzony częściowo jezdnią południową (tranzyt w kierunku Rudy Śląskiej), a częściowo po pasie wydzielonym na terenie budowy (z możliwością zjazdu w ul. Żołnierską i ul. Bytomską). Prace potrwają minimum 2 miesiące.

- Prosimy kierowców o zachowanie wzmożonej uwagi oraz przestrzegamy przed możliwością tworzenia się zatorów zwłaszcza w godzinach popołudniowych, a w miarę możliwości, wybieranie tras alternatywnych - przekazuje Urząd Miasta w Świętochłowicach.

Komentarze (3)    dodaj »

  • tak ino pytom

    Prace mają trwać MINIMUM 2 miesiące? To kontrakt podpisano tak, że nie ma maksymalnych terminów? Równie dobrze mogą teraz to robić i 10 lat?

  • Marlena

    Można ? - można ! wystarczy nie kraść jak rodzina Kostempskich przez ostatnich 8 lat

  • wtf

    95% kosztów pochodzi z funduszu "Nowy ład" i nie ma NIC wspólnego ze świętochłowickim budżetem, a tym bardziej prezydentem. Powiedz mi - dużo kupujesz ten wazeliny, że tak wchodzisz głęboko i siejesz jakieś kłamstwa w necie?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również