Wiadomości z Świętochłowic

Izba Przyjęć w Świętochłowicach została tymczasowo zamknięta

 • Dodano: 2020-10-01 13:30

Po raz kolejny zawieszono działanie Izby Przyjęć Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach. U jednego z pracowników szpitala wykryto koronawirusa. W związku z tym przeprowadzony zostanie proces dezynfekcji, dekontaminacji i zadymiania pomieszczeń.

- Z przykrością informujemy o konieczności ponownego zawieszenia działalności Izby Przyjęć ze względu na potwierdzenie obecności koronawirusa u jednego z pracowników. O wznowieniu działania IP poinformujemy Państwa niezwłocznie - czytamy w komunikacie szpitala.

To już kolejny taki przypadek w ZOZ w Świętochłowicach. W środę, 23 września, została zawieszona działalność Izby Przyjęć w Świętochłowicach oraz wypisy i przyjęcia na Oddziale Chorób Wewnętrznych. U jednego z pacjentów świętochłowickiego szpitala wykryto obecność koronawirusa.

Czytaj więcej: [AKTUALIZACJA] ZOZ Świętochłowice zawiesiło działalność Izby Przyjęć!

Komentarze (14)    dodaj komentarz »

 • Iga Ziaja

  no i co?

 • Elwira

  Świerk też leczy na telefon ?

 • mieszkaniec

  Jedyny wirus, kiery męczy to biedne miasto, to wirus zgnilizny UM, teraz już wiem dlaczego pracownicy jednostek, mają takie zdanie o pracownikach Katowickiej, chociaż w jednostkach też słabo.

 • mieszkaniec

  W Świętochłowicach dalej czarna strefa ? Miasto wyjątkowo pechowe w ostatnich latach, jeszcze tylko tego nieszczęścia brakowało.

 • Jon

  Jacy w jesteście żałośni!!!!

 • kres

  Jaka jest prawda?Czytam w artykule powyżej " U jednego z pracowników szpitala wykryto koronawirusa" a niżej w tym samym artykule " na Oddziale Chorób Wewnętrznych. U jednego z pacjentów świętochłowickiego szpitala wykryto obecność koronawirusa."Gdzie rzetelność dziennikarska?

 • pacjent były

  W tej placówce brak jakiegokolwiek szacunku dla pacjenta .Notorycznie spóźniajacy się często niemili lekarze .Szpital wymaga restrukturyzacji , poprawy zarządzania lub likwidacji

 • Wkurzony

  Ten cały szpital to jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE .Lekarze w PORADNIACH spóźniający sie ponad godzinę do pracy co powoduje TŁOK w poczekalni .Gdzie jest dyrekcja tego CYRKU ? Jak zachować społeczny dystans ? Za co NFZ płaci takiej placówce i takim lekarzom ?

 • mieszkaniec

  Prywatnie się niespózniają, dać lekarzom wybór albo prywatnie albo publicznie i zaraz zmiany zobaczycie.

 • Karol_J

  Dokładnie. A poczekalnie na dole przy poradniach to wyglądają jak za czasów głębokiego PRL-u !!! Jak kiedyś tam chodziłem z tatą to czasami na kardiologa czekało się od 17:00 do np 20:30. Gdzie tu jakikolwiek szacunek dla pacjenta ?!?

 • Kwl

  To jest patologia żeby zamykać szpital bo ktoś jest chory!!!!Kilkaset osób potrzebujących pomocy "zdechnie" bo jedna osoba nie ma smaku

 • Czytajacy

  Kwi nie życzę tobie mieć Covid19 A jak masz takie ciekawe podejście do tej choroby to zgłoś się na ochotnika jako wolontariusz do najbliższego szpitala jednoimiennego i popracuj tam bez zabezpieczen

 • Linka

  To schowaj się do piwnicy, i do kończ życia tam siedź...więcej takich idiotów jak ty...to więcej ludzi będzie umierało na raka czy zawał np.Stop idiotyzmowi i chorej panice...Już wystarczy!!!!!

 • Tak jest

  Nie ma żadnej chorej paniki. Dziś (03.10) w wesołym miasteczku w Chorzowie jest pełny parking samochodów, W środku tysiące ludzi. Ludzi w maseczkach można na palcach policzyć. Także nie ma paniki, już nikt nie wierzy w tego wirusa a na pewno ci stłoczeni na tych karuzelach.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.