Wiadomości z Świętochłowic

Już 19 września - IX Piknik NGO!

 • Dodano: 2020-09-11 06:30, aktualizacja: 2020-09-11 06:46

Prezydent Miasta Świętochłowice zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w IX Świętochłowickim Pikniku Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w sobotę 19 września 2020 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „ Skałka” (teren dawnego parku linowego) od godz. 14.00 do godz. 18.00.

Celem wydarzenia jest promocja działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe, integrowanie społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk.

Na najmłodszych mieszkańców Świętochłowic czekać będą atrakcje i animacje zorganizowane przez licznie zebrane stowarzyszenia i organizacje pozarządowe, a wspólnie spędzony czas umili oprawa muzyczna oraz zabawy prowadzone przez DJ’a.

Już 19 września - IX Piknik NGO!

Komentarze (12)    dodaj »

 • krist

  super sprawa niech się dzieje coś na świonach

 • Lala

  Główna ulica już też wygląda jak slams

 • Janusz

  Ponieważ w Świętochłowicach jest mało zakażonych wirusem Covid-19, Pan Prezydent Daniel Beger wziął na siebie organizowanie imprez by nie pozostać w szarym końcu zarażonych. Po imprezie okaże się ilu zakażonych przybyło. Panie Prezydencie a czy może Pan zorganizować szczepionki przeciwko grypie osobom starszym jak to było dawniej? Czy woli Pan imprezy masowe w tak opłakanym czasie dla kraju i gospodarki a zwłaszcza kiepskim okresie dla Samorządów.

 • Że świon

  Impreza może być tylko patronat ttkf tytan Świętochłowice.Boże ty widzisz i nie gżmisz psychopata to prowadzi. I miasto na to pozwoli.

 • Mieszkaniec

  Miasto wygląda jak melina a tu zabawa Panie Prezydencie może spacer po mieście ale nie główną ulicą

 • zły

  Robienie takich imprez w dobie światowej pandemii???Ludzie umierają, tracą bliskich, w szpitalach setki ludzi walczą o oddech, a tu robienie takiego czegoś. Pytam się grzecznie po co?Czy coś się stanie jak tej imprezy nie będzie. Nie, nic się stanie - ziemia dalej będzie okrągła jak była, a słońce jak świeciło tak będzie dalej świecić.Po co więc kusić los? Ludzie boją się iść do kościoła, fryzjera, robić zakupy. Strach iść na randkę, żeby się nie zarazić.Siedźmy w domu! Proste, proste.

 • Kr

  Wirusa niema.jest tylko świrus..

 • Siedem życzeń

  Ziemia jest plaska usadowiona na siedmiu krokodylach gdzie Ty chodziłeś do szkoly :):):)

 • Dobry

  @Zły, weź duży rozbieg i walnij łebem w jakiś mur to może zmądrzejesz, albo jeszcze lepij wyłącz tv

 • Takitam

  Dobry nie warto szczepić ryja. Nie wymagajmy zbyt wiele od homo sapiens jeśli jak widać nie rzadko zwierzę przewyższa intelektem. Natomiast to co pseudo pandemia manipuluje od pół toku to pryszcz jak WIARA manipuluje i bezgranicznie się bogaci już od ponad 2000l.

 • Dotleniona i żywo

  Powodzenia i dużo zdrowia z niedotlenienie bo z siedzenia w doma wynikają inne mniej ciekawe choroby a liczenie trupów ma mięsie jest fascynujące ostatnio leżały na Lipinach ponoć a sorry tonie martwe ciała ponprostu film kręcili a ciało nie wprowadzone w ruch powoduje zwiotczenie mięśni.Bez przesady jestem kilka razy w tygodniu na placu dworze Skałce i.....cud chyba bo żyje❣️

 • Baba

  Polecom robota fizyczno a niy ino siedzynie z badylem przy wodzie na Skałce

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również