Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Kolejne osoby odpowiedzą za posiadanie narkotyków

  • Dodano: 2018-02-13 08:30, aktualizacja: 2018-02-13 08:55

Świętochłowiccy mundurowi zatrzymali dwóch mieszkańców Świętochłowic, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Obaj trafili do policyjnego aresztu, teraz odpowiedzą za posiadanie środków niedozwolonych. Grożą im 3 lata więzienia.

W sobotę policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. Pierwszy z mężczyzn wpadł podczas przeprowadzonej interwencji, dotyczącej awantury domowej.

W lokalu przebywał 33-letni mieszkaniec miasta, przy którym policjanci odnaleźli zawiniątko z zawartością białego proszku. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Drugi z mężczyzn, również wpadł poczas interwencji. Tym razem zgłoszenie dotyczyło grupy osób zakłócającej ciszę nocną i spożywających alkohol na jednej z klatek schodowych. W trakcie interwencji, policjanci ujawnili przy 24-letnim uczestniku "biesiady" zawiniątko z zawartością zielonego suszu. Przeprowadzone badanie wykazało, że  była to marihuana. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz odpowiedzą za posiadanie narkotyków, grożą im 3 lata więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.