Wiadomości z Świętochłowic

Kolejne spotkanie Prezydenta Świętochłowic z mieszkańcami. Co omawiano w Chropaczowie?

  • Dodano: 2023-11-24 07:45, aktualizacja: 2023-11-24 07:59

Ostatnie spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach było rekordowe pod wieloma względami. Przede wszystkim wyróżniała je ogromna liczba zadawanych pytań i wyjątkowo długi czas trwania.

Daniel Beger spotkał się z mieszkańcami Chropaczowa

Na spotkaniu omawiano przede wszystkim kwestie związane z zakończeniem remontu ulicy Łagiewnickiej, który budził wiele emocji wśród mieszkańców. Jednak to nie był jedyny temat związany z infrastrukturą drogową. Mieszkańcy wyrażali także swoje obawy i oczekiwania dotyczące stanu budynków komunalnych. Prace nad ich poprawą są intensywnie prowadzone, ale zaległości z poprzednich lat są trudne do nadrobienia w krótkim czasie.

Część rozważań dotyczyła pozyskiwania funduszy zewnętrznych na różne inwestycje i projekty. Mieszkańcy mieli okazję dowiedzieć się, że władze lokalne potrafią skutecznie pozyskiwać takie środki i mają plany na ich dalsze wykorzystanie.

Tematem, który wzbudził spore emocje, był problem internetowych hejterów i skutków ich działalności dla instytucji i osób, które stają się ich ofiarami. To ważne zagadnienie, które wymaga uwagi i działań na różnych płaszczyznach.

Najbardziej budującym elementem spotkania było zaangażowanie młodych ludzi, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu miasta. To właśnie w nich tkwi siła i potencjał do dalszego rozwoju społeczności lokalnej.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Valuś

    Bosze... internetowi hejterzy. Czyżby krytyka (jakąkolwiek by nie była) bolała? Ostatnimi czasy wszystkie komentarze negatywne pod adresem Begera i kliki są usuwane lub wręcz nie publikowane. Przypadek?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również