Wiadomości z Świętochłowic

Koniec sezonu na łyżwy. Lodowisko w Świętochłowicach jest już nieczynne

  • Dodano: 2021-02-22 07:45, aktualizacja: 2021-02-22 09:21

W sobotę, 20 lutego, lodowisko w Świętochłowicach zostało zamknięte. Tym razem to nie wina obostrzeń, a koniec sezonu. Miłośnicy jazdy na łyżwach będą musieli poczekać do kolejnej zimy.


Lodowisko OSIR Skałka nieczynne

Fajni łyżwiarstwa w wydaniu amatorskim nie mieli w tym roku szczęścia. Świętochłowickie lodowisko otwierano i zamykano, a na skrócenie łyżwiarskiego sezonu wpływ miały obostrzenia wprowadzone przez rząd. 

Dzisiaj już zamykamy i tym samym kończymy sezon z lodowiskiem na "Skałce". Dziękujemy, że byliście razem z nami, mimo, że w związku z ograniczeniami nie było łatwo. Do zobaczenia na lodowisku już za kilka miesięcy – głosi komunikat opublikowany w mediach społecznościowych przez OSiRSkałka”.

Jakie atrakcje czekają na świętochłowiczan?

Przypomnijmy, że rząd zdecydował się na poluzowanie obowiązujących obostrzeń i zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 11 lutego 2021 roku, od 12 lutego możliwe stało się ponowne otwarcie obiektów rekreacyjnych. Co to oznacza w praktyce? Dzięki tej zmianie w Świętochłowicach można korzystać z:

  • sauny mieszczącej się na basenie przy ul. Zubrzyckiego,
  • basenu krytego przy ul. Zubrzyckiego 38 (czynny codziennie od godz. 8.00 - 20.00),
  • boiska Orlik " Skałka" (czynne poniedziałek, środa i piątek od godz. 8.00 do 20.00, wtorek, czwartek czynne od godz. 8.00 do 22.00 oraz w soboty i niedziele czynne od godz. 10.00 do 20.00),
  • innych obiektów sportowych na wolnym powietrzu.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • DzierzgońSKY

    Wiedząc, ze jest pandemia pieniądze na montaż tego nieczynnego lodowiska zostały po prostu wywalone - no właśnie w co ? Eh, temu Słońcu Dzierzgonia znowu nie wyszło. Teraz tylko lansowanie się w przedszkolach pozostało.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.