Wiadomości z Świętochłowic

Koniec sezonu na łyżwy. Lodowisko w Świętochłowicach jest już nieczynne

  • Dodano: 2021-02-22 07:45, aktualizacja: 2021-02-22 09:21

W sobotę, 20 lutego, lodowisko w Świętochłowicach zostało zamknięte. Tym razem to nie wina obostrzeń, a koniec sezonu. Miłośnicy jazdy na łyżwach będą musieli poczekać do kolejnej zimy.


Lodowisko OSIR Skałka nieczynne

Fajni łyżwiarstwa w wydaniu amatorskim nie mieli w tym roku szczęścia. Świętochłowickie lodowisko otwierano i zamykano, a na skrócenie łyżwiarskiego sezonu wpływ miały obostrzenia wprowadzone przez rząd. 

Dzisiaj już zamykamy i tym samym kończymy sezon z lodowiskiem na "Skałce". Dziękujemy, że byliście razem z nami, mimo, że w związku z ograniczeniami nie było łatwo. Do zobaczenia na lodowisku już za kilka miesięcy – głosi komunikat opublikowany w mediach społecznościowych przez OSiRSkałka”.

Jakie atrakcje czekają na świętochłowiczan?

Przypomnijmy, że rząd zdecydował się na poluzowanie obowiązujących obostrzeń i zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 11 lutego 2021 roku, od 12 lutego możliwe stało się ponowne otwarcie obiektów rekreacyjnych. Co to oznacza w praktyce? Dzięki tej zmianie w Świętochłowicach można korzystać z:

  • sauny mieszczącej się na basenie przy ul. Zubrzyckiego,
  • basenu krytego przy ul. Zubrzyckiego 38 (czynny codziennie od godz. 8.00 - 20.00),
  • boiska Orlik " Skałka" (czynne poniedziałek, środa i piątek od godz. 8.00 do 20.00, wtorek, czwartek czynne od godz. 8.00 do 22.00 oraz w soboty i niedziele czynne od godz. 10.00 do 20.00),
  • innych obiektów sportowych na wolnym powietrzu.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • DzierzgońSKY

    Wiedząc, ze jest pandemia pieniądze na montaż tego nieczynnego lodowiska zostały po prostu wywalone - no właśnie w co ? Eh, temu Słońcu Dzierzgonia znowu nie wyszło. Teraz tylko lansowanie się w przedszkolach pozostało.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.