Wiadomości z Świętochłowic

Koszmarny wypadek w Świętochłowicach! Pociąg potrącił pieszego

  • Dodano: 2023-01-02 10:30, aktualizacja: 2023-01-02 11:38

O włos od kolejnej tragedii! W sylwestrowy wieczór w okolicy ul. Hutniczej pieszy został potrącony przez pociąg. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Świętochłowice. Mężczyzna potrącony przez pociąg

W sobotę 31 grudnia doszło do kolejnego w ciągu zaledwie kilku dni potrącenia pieszego przez pociąg. Wypadek miał miejsce około godziny 19:30 w okolicy ul. Hutniczej w Świętochłowicach. Mężczyzna został potrącony przez pociąg PKP intercity relacji Gdynia-Gliwice.

- Mężczyzna został na torowisku potrącony przez nadjeżdżający pociąg. Mężczyzna żyje i został przewieziony do szpitala. Czynności były prowadzone na miejscu pod nadzorem prokuratora i będzie to w dalszym ciągu wyjaśniane - powiedział mł. asp. Michał Tomanek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Trwa ustalanie, co pieszy robił na torach w miejscu niedozwolonym.

Utrudnienia w ruchu kolejowym trwały do godziny 21:43.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ala

    Ty się spieszysz a diabeł się cieszy ! Czasami na skróty nie opłaca się chodzić , kary powinni się posypać . Ulica dla samochodów , tory dla pociągów a chodnik dla pieszych

  • gość

    kolejny dzban. mam prośbę do redakcji: monitorujcie tą sprawę. mandaty , grzywny etc. i oczywiście roszczenia koleji bezpośrednie jak i te z tytułu regresów firm ubezpieczeniowych. może te kwoty wstrząsną trochę następcami. nic tak nie przemawia jak kasa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również