Wiadomości z Świętochłowic

Kryminalni z Świętochłowic zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami

 • Dodano: 2021-05-13 08:15, aktualizacja: 2021-05-13 06:30

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. 35-letni świętochłowiczanin ukrywał marihuanę w kieszeni spodni.

Jego trzy lata starszy kompan wpadł z amfetaminą. Obaj usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie substancji zabronionych grozi do 3 lat za kratami.

Do zdarzania doszło w połowie minionego tygodnia

Kryminalni ze świętochłowickiej komendy uzyskali informację, że w jednym z budynków w centrum miasta znajdują się osoby posiadające substancje niedozwolone. Policjanci przystąpili do działania. W piwnicy budynku zastali dwóch mężczyzn. Obaj byli wyraźnie zaskoczeni i zarazem zdenerwowani odwiedzinami stróżów prawa. Już po chwili na jaw wyszedł powód ich zachowania. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli w plecaku 38-letniego mieszkańca Chorzowa woreczek z białą substancją proszkową. Jego trzy lata młodszy kompan w kieszeni spodni ukrywał susz roślinny. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie świętochłowiczanin i chorzowianin usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat więzienia.

Komentarze (7)    dodaj »

 • Robertt

  Nie będą łapać grubych ryb, bo to zbyt niebezpieczne. Z resztą część gliniarzy jest z nimi w zmowie. Wolą łapać płotki i podbijać statystyki na takich śmiesznych portalach jak ten.

 • zdziwiony

  Czy ktoś wreszcie usunie te śmieszne zdjęcie jak policjant waży na jeszcze nie włączonej wadze (burn-in).

 • lyjo

  Zdziwiony, dlaczego przywiązujesz taką wagę do wagi?

 • mieszkaniec

  kiedy wreszcie złapiecie tych bosów narkotykowych?

 • Jest moc!

  A ja wam powiem, nie złapią bo za mało razy przyłapani zostali. A że mała ilość sąd umarza postępowanie. Takie prawo mamy. Ale i tak trzymam kciuki żeby zamknęli tych pajacy!

 • Henio

  Jak nie ma 5 gr nie ma dealerow. Podaż popyt. Gonic to dziadostwo

 • Marcin

  Ach, Ci niebezpieczni baronowie narkotykowi z pięcioma gramami suszu w kieszeni

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również