Wiadomości z Świętochłowic

Kryminalni z Świętochłowic zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami

 • Dodano: 2021-05-13 08:15, aktualizacja: 2021-05-13 06:30

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. 35-letni świętochłowiczanin ukrywał marihuanę w kieszeni spodni.

Jego trzy lata starszy kompan wpadł z amfetaminą. Obaj usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie substancji zabronionych grozi do 3 lat za kratami.

Do zdarzania doszło w połowie minionego tygodnia

Kryminalni ze świętochłowickiej komendy uzyskali informację, że w jednym z budynków w centrum miasta znajdują się osoby posiadające substancje niedozwolone. Policjanci przystąpili do działania. W piwnicy budynku zastali dwóch mężczyzn. Obaj byli wyraźnie zaskoczeni i zarazem zdenerwowani odwiedzinami stróżów prawa. Już po chwili na jaw wyszedł powód ich zachowania. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli w plecaku 38-letniego mieszkańca Chorzowa woreczek z białą substancją proszkową. Jego trzy lata młodszy kompan w kieszeni spodni ukrywał susz roślinny. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie świętochłowiczanin i chorzowianin usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat więzienia.

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Robertt

  Nie będą łapać grubych ryb, bo to zbyt niebezpieczne. Z resztą część gliniarzy jest z nimi w zmowie. Wolą łapać płotki i podbijać statystyki na takich śmiesznych portalach jak ten.

 • zdziwiony

  Czy ktoś wreszcie usunie te śmieszne zdjęcie jak policjant waży na jeszcze nie włączonej wadze (burn-in).

 • lyjo

  Zdziwiony, dlaczego przywiązujesz taką wagę do wagi?

 • mieszkaniec

  kiedy wreszcie złapiecie tych bosów narkotykowych?

 • Jest moc!

  A ja wam powiem, nie złapią bo za mało razy przyłapani zostali. A że mała ilość sąd umarza postępowanie. Takie prawo mamy. Ale i tak trzymam kciuki żeby zamknęli tych pajacy!

 • Henio

  Jak nie ma 5 gr nie ma dealerow. Podaż popyt. Gonic to dziadostwo

 • Marcin

  Ach, Ci niebezpieczni baronowie narkotykowi z pięcioma gramami suszu w kieszeni

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.