Wiadomości z Świętochłowic

Mali goście z Centrum Kultury Śląskiej odwiedzili Prezydenta Świętochłowic

  • Dodano: 2023-08-08 07:45, aktualizacja: 2023-08-08 07:52

Grupa dzieci z Centrum Kultury Śląskiej udała się na wycieczkę do Urzędu Miasta w Świętochłowicach, podczas której odkrywali tajemnice funkcjonowania miejskich struktur i mieli okazję poznać osobiście Prezydenta Świętochłowic, Daniela Begera.

Najmłodsi zadali pytania Prezydentowi Świętochłowic

Wizyta w gabinecie Prezydenta to nie tylko możliwość zadawania pytań, ale również wyjątkowa okazja do zrozumienia, jakie wyzwania stoją przed głową miasta i jakie jest jego codzienne życie.

Zaciekawione dzieci pytały Prezydenta o to, kto nim rządzi, ile czasu dziennie pracuje i czy ma czas na przerwy. Miejskie maluchy dopytały także czy stół w gabinecie Daniela Begera, to najważniejszy stół w mieście.

Odwiedziny małych gości z Centrum Kultury Śląskiej u Prezydenta Świętochłowic były doskonałą okazją do poznania tajemnic pracy urzędników miejskich i zrozumienia, jakie wyzwania stoją przed głową miasta. Spotkanie to na pewno pozostawiło pozytywne wrażenia i może stanowić inspirację dla młodych mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Pani Reniu jest Pani na odpowiednim miejscu osobą z pasją i zamiłowaniem w pracy z dziećmi i wszystkimi z kim Pani współpracuje gratuluję sukcesow

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również